Jubileuszowy AmberExpo Półmaraton Gdańsk w październiku 2018 r.

polecane

Jubileuszowy AmberExpo Półmaraton Gdańsk w październiku 2018 r.

Kamil Nowak
28 grudnia, 2017
Biegi

Jubileuszowy AmberExpo Półmaraton Gdańsk odbędzie się w dniach 27-28 października 2018 roku. Zapisy na piątą edycję tego niezwykle popularnego biegu na Pomorzu rozpoczną się 19 marca o godzinie 12:00. Gdzie udostępniony zostanie formularz rejestracyjny? Co jeszcze wiadomo o półmaratonie?

AmberExpo Półmaraton Gdańsk od kilku lat przyciąga tysiące zawodników z całej Polski. Piąta edycja imprezy odbędzie się w Gdańsku w dniach 27-28 października 2018 r., a zapisy na tę imprezę uruchomione zostaną 19 marca 2018 r. o godz. 12:00.

Tegoroczne zawody cieszyły się sporym powodzeniem, a imprezy towarzyszące były strzałem w dziesiątkę. Organizatorzy półmaratonu: AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku oraz LABOSPORT Polska zapowiadają, że w przyszłym roku również nie zabraknie atrakcji towarzyszących głównemu biegu. W roku 2018 podczas jubileuszowej edycji AmberExpo Półmaraton Gdańsk będzie można wystartować w biegu na nowym dystansie pn. „Nocna Dycha”. Kolejnym biegiem towarzyszącym będzie Bieg na Piątkę, podczas którego ponownie zostanie rozegrana klasyfikacja „Firmowa Piątka”, czyli oddzielna klasyfikacja dla firm walczących o miano najlepszego zespołu na dystansie 5 km. Dodatkowo, na każdym z biegów będzie można pobiec z wózkiem dziecięcym. Biegi dla dzieci Amber Kids rozegrane zostaną na jednym z trzech dystansów: 200 m, 500 m oraz 1000 m.

Strat zlokalizowany będzie przed centrum wystawienniczo-kongresowym AmberExpo. Trasa jest atestowana i przebiegać będzie przez główne arterie miasta, co zagwarantuje niesamowite emocje dla biegaczy i kibiców. Zapisy na wszystkie dystanse wchodzące w skład imprezy AmberExpo Półmaraton Gdańsk uruchomione zostaną 19 marca 2018 r. Informacje na temat zawodów znajdują się na stronie www.polmaratongdansk.pl

Wszystkie najnowsze wiadomości o półmaratonie znajdują się również tutaj.

Źródło: oprac. na podst. informacji prasowej Labosport  / zdjęcia organizatora 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar M430 – zegarek z GPS i pomiarem tętna – recenzja

Polar M430 jest zegarkiem GPS oferującym dostęp do najważniejszych informacji treningowych, który może stać się prawdziwym szkoleniowcem wpływającym na wzrost sportowej formy. Głównie dlatego, iż jest wyposażony w pomiar tętna na nadgarstku, zaawansowane funkcje Smart Coaching, całodobową rejestrację tętna czy automatyczną analizę jakości snu. Czy biegacz z dużymi oczekiwaniami będzie zadowolony z posiadania zegarka Polar M430? Czy moduł pomiaru tętna, który wykorzystuje aż 6 diod LED jest niezawodny?  (więcej…)