Jubileuszowy AmberExpo Półmaraton Gdańsk w październiku 2018 r.

polecane

Jubileuszowy AmberExpo Półmaraton Gdańsk w październiku 2018 r.

Kamil Nowak
28 grudnia, 2017
Biegi

Jubileuszowy AmberExpo Półmaraton Gdańsk odbędzie się w dniach 27-28 października 2018 roku. Zapisy na piątą edycję tego niezwykle popularnego biegu na Pomorzu rozpoczną się 19 marca o godzinie 12:00. Gdzie udostępniony zostanie formularz rejestracyjny? Co jeszcze wiadomo o półmaratonie?

AmberExpo Półmaraton Gdańsk od kilku lat przyciąga tysiące zawodników z całej Polski. Piąta edycja imprezy odbędzie się w Gdańsku w dniach 27-28 października 2018 r., a zapisy na tę imprezę uruchomione zostaną 19 marca 2018 r. o godz. 12:00.

Tegoroczne zawody cieszyły się sporym powodzeniem, a imprezy towarzyszące były strzałem w dziesiątkę. Organizatorzy półmaratonu: AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku oraz LABOSPORT Polska zapowiadają, że w przyszłym roku również nie zabraknie atrakcji towarzyszących głównemu biegu. W roku 2018 podczas jubileuszowej edycji AmberExpo Półmaraton Gdańsk będzie można wystartować w biegu na nowym dystansie pn. „Nocna Dycha”. Kolejnym biegiem towarzyszącym będzie Bieg na Piątkę, podczas którego ponownie zostanie rozegrana klasyfikacja „Firmowa Piątka”, czyli oddzielna klasyfikacja dla firm walczących o miano najlepszego zespołu na dystansie 5 km. Dodatkowo, na każdym z biegów będzie można pobiec z wózkiem dziecięcym. Biegi dla dzieci Amber Kids rozegrane zostaną na jednym z trzech dystansów: 200 m, 500 m oraz 1000 m.

Strat zlokalizowany będzie przed centrum wystawienniczo-kongresowym AmberExpo. Trasa jest atestowana i przebiegać będzie przez główne arterie miasta, co zagwarantuje niesamowite emocje dla biegaczy i kibiców. Zapisy na wszystkie dystanse wchodzące w skład imprezy AmberExpo Półmaraton Gdańsk uruchomione zostaną 19 marca 2018 r. Informacje na temat zawodów znajdują się na stronie www.polmaratongdansk.pl

Wszystkie najnowsze wiadomości o półmaratonie znajdują się również tutaj.

Źródło: oprac. na podst. informacji prasowej Labosport  / zdjęcia organizatora 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Rolowanie mięśni – co daje i jak się rolować?

Rolowanie mięśni uśmierza ból i przywraca odpowiedni poziom napięcia mięśniowego po intensywnym treningu. Rzetelnie przeprowadzone rolowanie sprawi także, że do mięśni napłynie więcej substancji odżywczych, co przełoży się na lepsze nawodnienie tkanek, przyspieszenie procesu regeneracji oraz przyjemne dla ciała odprężenie. Jaka jest pełna lista korzyści automasażu specjalnym wałkiem? Jak wykonywać tę czynność? Czy to boli? (więcej…)