Rośnie wpisowe na AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2019
Rośnie wpisowe na AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2019

polecane

Rośnie wpisowe na AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2019

Edward Królikowski
Czerwiec 26, 2019
Biegi

Już ponad 2000 osób zapisało się na listopadowe bieganie po Gdańsku! W tym mieście warto zakończyć sportowy rok pełen biegowych emocji. I najlepszą do tego okazją będzie udział w jednym z trzech biegów AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2019: klasycznym półmaratonie, nocnym wyzwaniu na dystansie 10 km lub superszybkim wyścigu na 5 km.

Rośnie wpisowe na AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2019

Przypominamy, że tylko do 30 czerwca obowiązują najniższe opłaty startowe na tegoroczne zawody. W przypadku półmaratonu obowiązkowa opłata z 79 złotych wzrośnie o 10 złotych (na 89 zł). Wpisowe na Norną Dychę z 44 złotych wzrośnie na 49 zł, zaś opłata startowa Biegu Na Piątkę osiągnie 39 złotych.

Już ponad 2 000 osób zapisało się na nasze listopadowe bieganie po Gdańsku! To świetny pomysł na zakończenie sezonu….

Opublikowany przez Półmaraton Gdańsk Poniedziałek, 24 czerwca 2019

Listopadowy harmonogram biegów prezentuje się następująco:

– AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2019 – bieg główny odbędzie się w niedzielę 17 listopada o godzinie 9:00;
– Nocna Dycha – bieg na dystansie 10 km wystartuje dzień przed półmaratonem, czyli w sobotę 16 listopada o godzinie 23:00;
– Bieg na Piątkę – bieg na dystansie 5 km rozpocznie się równocześnie z półmaratonem w niedzielę 17 listopada o godz. 9:00.

Rośnie wpisowe na AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2019

Organizatorzy przygotowują dodatkowe klasyfikacje:

– Bieg z wózkiem dziecięcym – oddzielna klasyfikacja dla matek i ojców biegnących z wózkiem dziecięcym podczas półmaratonu oraz biegu na 5 km;
– Firmowa Piątka – klasyfikacja dla firm podczas Biegu na Piątkę – dla minimum 5 osobowych drużyn, które zawalczą o miano najszybszej firmy.

Dla najmłodszych odbędą się biegi Amber Kids na jednym z trzech dystansów: 200 m, 500 m, 1000 m.

Ze względu na powyższe zmiany cenowe warto już dziś zapewnić sobie miejsce na starcie wybranego dystansu. Im bliżej listopada, tym będzie jeszcze drożej!

Źródło: https://polmaratongdansk.pl/jutro-zapisy-na-apg2019/; fot. organizator wydarzenia 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bezpieczne bieganie w upale i słońcu

Za oknami prawie pełnia lata, o czym świadczą promienie słoneczne wdzierające się niemal wszędzie od wczesnych godzin porannych i lejący się z nieba żar. Wielu z nas z niecierpliwością czekało na tę porę roku po wielu treningach wybieganych w pochmurnych i zimnych miesiącach. W tej euforii nie zapomnijmy jednak o zdrowym rozsądku, eksponując nasze ciało na słońcu. Biegamy dla zdrowia, nie po to, by je stracić. Bieganie latem nie jest łatwe, ale tych kilka prostych zasad pozwoli nam w bezpieczny sposób korzystać z uroków słonecznych dni. (więcej…)