adidas Runners Warsaw
adidas Runners Warsaw. Letnia dawka nowości!

polecane

adidas Runners Warsaw. Letnia dawka nowości!

Jerzy Stawiński
3 sierpnia, 2020
Aktualności

adidas Runners Warsaw działa pełną parą, jednocząc miłośników wspólnych treningów. Dostępny jest już zaktualizowany grafik zajęć, w którym nie brakuje nowości. Na entuzjastów biegania czeka także Runbase Warsaw przy ul. Solec 38 w Warszawie.

adidas Runners Warsaw

adidas Runners Warsaw oferuje bezpłatne treningi sportowe dla wszystkich, których łączy wspólna pasja. W nowym grafiku każdy znajdzie coś dla siebie. Ponad 20 bezpłatnych treningów tygodniowo obejmuje treningi biegowe, funkcjonalne, siłowe i wzmacniające, taneczne, a także jogę, stretching czy rolowanie. Pojawiła się także nowość: sobotni trening HIIT, czyli trening interwałowy o wysokiej intensywności, który odbywa się na Bulwarach Wiślanych.

Każdy tydzień z adidas Runners Warsaw zaczyna się od treningów w poniedziałkowe popołudnia, aby pozytywnie naładować energią na cały tydzień. Dla tych, którzy lubią intensywnie zacząć dzień, doskonałą propozycją będzie Morning Boost, video workout w środy o 7:00.

adidas Runners Warsaw

adidas Runners Warsaw to społeczność, którą poza pasją do biegania łączy otwartość i pozytywne nastawienie. Dlatego warto dołączyć do tego grona. Dla tych, którzy chcieliby zrobić pierwszy krok, powstało AR INTRO. Podczas takiego spotkania zapoznawczego można dowiedzieć się wszystkiego o AR, o treningach oraz jak się na nie zapisać. Trenerzy adidas Runners Warsaw oprowadzą po bazie, a także zaproponują pierwszy, krótki trening. AR INTRO odbywa się w co drugą sobotę o 11:15, można na nie przyjść bez zapisów. Najbliższe AR INTRO już 1 sierpnia.

Do dyspozycji biegaczy jest także Runbase Warsaw, czyli baza adidas Runners Warsaw przy ul. Solec 38 w Warszawie. To wyjątkowa przestrzeń w samym centrum miasta stworzona specjalnie dla aktywnych. Dostępne tam są szatnie, prysznice, a także sala treningowa wyposażona w różnego rodzaju sprzęt sportowy (m.in. maty, kettle, skrzynie, itd.) oraz sala chill i mindset corner.

adidas Runners Warsaw to przede wszystkim społeczność, do której warto dołączyć podczas jednego z nadchodzących wydarzeń.

Grafik na kolejny tydzień jest publikowany zawsze w sobotni poranek na grupie adidas Runners Warsaw na Facebooku. Tam można znaleźć także ponad sto bezpłatnych treningów online.

Zapisy na zajęcia odbywają się za pośrednictwem aplikacji adidas Running i ruszają w każdą niedziele o 19:00. Wszystkie treningi są bezpłatne.

Źródło: informacja prasowa; adidas

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Spray Albedo100 zapewnia bezpieczeństwo i widoczność osoby w ciemności

Albedo100 to szwedzka marka, która zajmuje się produkcją spray'ów o niezwykłych właściwościach. Dzięki tym produktom stajemy się bardziej bezpieczni i widoczni na drodze. Z przyjemnością przedstawiamy markę Albedo100 i test ich produktów. (więcej…)