adidas Runners Warsaw
adidas Runners Warsaw. Letnia dawka nowości!

polecane

adidas Runners Warsaw. Letnia dawka nowości!

Jerzy Stawiński
sierpień 3, 2020
Aktualności

adidas Runners Warsaw działa pełną parą, jednocząc miłośników wspólnych treningów. Dostępny jest już zaktualizowany grafik zajęć, w którym nie brakuje nowości. Na entuzjastów biegania czeka także Runbase Warsaw przy ul. Solec 38 w Warszawie.

adidas Runners Warsaw

adidas Runners Warsaw oferuje bezpłatne treningi sportowe dla wszystkich, których łączy wspólna pasja. W nowym grafiku każdy znajdzie coś dla siebie. Ponad 20 bezpłatnych treningów tygodniowo obejmuje treningi biegowe, funkcjonalne, siłowe i wzmacniające, taneczne, a także jogę, stretching czy rolowanie. Pojawiła się także nowość: sobotni trening HIIT, czyli trening interwałowy o wysokiej intensywności, który odbywa się na Bulwarach Wiślanych.

Każdy tydzień z adidas Runners Warsaw zaczyna się od treningów w poniedziałkowe popołudnia, aby pozytywnie naładować energią na cały tydzień. Dla tych, którzy lubią intensywnie zacząć dzień, doskonałą propozycją będzie Morning Boost, video workout w środy o 7:00.

adidas Runners Warsaw

adidas Runners Warsaw to społeczność, którą poza pasją do biegania łączy otwartość i pozytywne nastawienie. Dlatego warto dołączyć do tego grona. Dla tych, którzy chcieliby zrobić pierwszy krok, powstało AR INTRO. Podczas takiego spotkania zapoznawczego można dowiedzieć się wszystkiego o AR, o treningach oraz jak się na nie zapisać. Trenerzy adidas Runners Warsaw oprowadzą po bazie, a także zaproponują pierwszy, krótki trening. AR INTRO odbywa się w co drugą sobotę o 11:15, można na nie przyjść bez zapisów. Najbliższe AR INTRO już 1 sierpnia.

Do dyspozycji biegaczy jest także Runbase Warsaw, czyli baza adidas Runners Warsaw przy ul. Solec 38 w Warszawie. To wyjątkowa przestrzeń w samym centrum miasta stworzona specjalnie dla aktywnych. Dostępne tam są szatnie, prysznice, a także sala treningowa wyposażona w różnego rodzaju sprzęt sportowy (m.in. maty, kettle, skrzynie, itd.) oraz sala chill i mindset corner.

adidas Runners Warsaw to przede wszystkim społeczność, do której warto dołączyć podczas jednego z nadchodzących wydarzeń.

Grafik na kolejny tydzień jest publikowany zawsze w sobotni poranek na grupie adidas Runners Warsaw na Facebooku. Tam można znaleźć także ponad sto bezpłatnych treningów online.

Zapisy na zajęcia odbywają się za pośrednictwem aplikacji adidas Running i ruszają w każdą niedziele o 19:00. Wszystkie treningi są bezpłatne.

Źródło: informacja prasowa; adidas

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Garmin Forerunner 735XT – recenzja

Garmin Forerunner 735XT to multisportowy zegarek, który kierowany jest do osób uprawiających wiele dyscyplin sportowych. Mierzy tętno z nadgarstka, jest ultralekki, funkcjonalny i świetnie pasuje do kultowej już serii Forerunner. Czy ten produkt jest wart swojej ceny? Czy oferuje dokładny pomiar tętna? (więcej…)