adidas Runners Poznań
adidas Runners jest już w Poznaniu!

polecane

adidas Runners jest już w Poznaniu!

Tomasz Wołoćko
11 kwietnia, 2022
Aktualności

adidas Runners to globalna społeczność biegowa, która oferuje bezpłatne treningi biegowe na całym świecie. adidas Runners od 2017 roku funkcjonuje w Warszawie pod szyldem adidas Runners Warsaw, a w kwietniu 2022 roku do społeczności dołączy także Poznań.

adidas Runners Poznań

adidas Runners to globalna społeczność, która łączy ludzi o różnych zainteresowaniach, zawodach, ale z tą samą pasją – pasją do sportu, a przede wszystkim do biegania. Misją projektu jest tworzenie środowiska, w którym można komfortowo trenować, spotykać się i nawzajem inspirować, by być jeszcze lepszym biegaczem, sportowcem a w konsekwencji także lepszym człowiekiem. Trenujący nie ścigają się ze sobą, a biegają razem, motywując się do przekraczania swoich granic.

adidas Runners Poznań

Do rodziny adidas Runners dołącza kolejne miasto – już w sobotę 9 kwietnia adidas Runners Poznań zaprasza na pierwszy trening. Trenerzy zapraszają do Parku Sołackiego o godzinie 11:00, zbiórka przy muralu na Sołaczu przy wiadukcie. Szczegóły zapisów oraz plan na kolejne treningi można znaleźć w zakładce społeczności na stronie adidas.pl oraz na grupie adidas Runners Poznań na Facebooku. W ramach rozpoczęcia działalności 23 kwietnia odbędzie się dzień otwarty w poznańskiej Przyjemności, skąd o godzinie 11:00 zebrani goście wyruszą na trening biegowy dostosowany do potrzeb każdego, nawet najbardziej początkującego biegacza i biegaczki. Po biegu przyjdzie czas na odpoczynek i pizzę przy muzyce młodego i zdolnego poznańskiego DJ’a. Podczas spotkania kapitan adidas Runners Poznań – Szymon Bytniewski opowie więcej o nowej poznańskiej społeczności biegowej. Każdy z gości będzie miał okazję porozmawiać z trenerami i dowiedzieć się więcej jak dołączyć do społeczności oraz w ilu zajęciach wziąć udział, aby otrzymać koszulkę adidas Runners Poznań. Na wydarzeniu każdy uczestnik dostanie limitowaną edycję akcesoriów z możliwością ich customizacji na warsztatach przygotowanych przez lokalną ekipę Dr Shoes.

Otwarcie adidas Runners Poznań to nie jedyna nadchodząca zmiana. Baza adidas Runners Warsaw to przestrzeń dotychczas zlokalizowana na ulicy Solec 38, która 22 kwietnia rozpocznie swoje przenosiny z warszawskiego Powiśla do nowej, ekscytującej lokalizacji. Od września nowa baza będzie mieścić w samym centrum Warszawy, gdzie na uczestników treningów indoor czeka sala z widokiem na Pałac Kultury. Do tego czasu treningi będą się odbywały na świeżym powietrzu w różnych częściach Warszawy, a także online na FB grupie adidas Runners Warsaw. Przy okazji przeprowadzki powstaną dwie nowe inicjatywy, które wyznaczą kierunek zmian i nowych działań – GRL Squad oraz Speed Squad.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa, fot. adidas / fot. Piotr Oleszak

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Co należy wiedzieć o nadgarstkowym pomiarze tętna?

Technologia optycznego pomiaru tętna na nadgarstku już na dobre wkradła się nie tylko do świata sportu, ale z powodzeniem stosowana jest również w szpitalach podczas wielu badań pacjentów i ich monitorowania. W sporcie wykorzystywana głównie w trakcie ćwiczeń, śledzenia dziennej aktywności fizycznej i snu. Jak działa technologia pomiaru tętna na nadgarstku? Co może zrobić użytkownik, aby taki pomiar był jak najbardziej dokładny?  (więcej…)