Buty do biegania adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2 to kolejna odsłona innowacyjnej serii

polecane

adidas 4DFWD 2 to kolejna odsłona innowacyjnej serii

Tomasz Wołoćko
25 sierpnia, 2022
Aktualności

adidas 4DFWD 2 to wynik połączenia zbieranych przez 18 lat danych z najnowszymi zdobyczami technologicznymi druku 3D. Podczas tworzenia serii, adidas przeanalizował 5 milionów kombinacji struktur siatki, by stworzyć jak najlepszą podeszwę powstałą z druku 3D oraz wspierać biegaczy i biegaczki w osiąganiu niemożliwego.

Buty do biegania adidas 4DFWD 2

4DFWD to seria oferująca nowy wymiar ruchu do przodu – pierwsza w branży podeszwa środkowa w kształcie muszki przekształca nacisk pionowy na siłę poziomą, zapewniając biegaczom płynne przejście do przodu. adidas współpracował przy projekcie ze swoim globalnym partnerem – Carbon’s Digital Light Synthesis, aby stworzyć innowacyjną podeszwę środkową, która zapewnia naukowo udowodnioną korzyść w zakresie ruchu do przodu. W trosce o środowisko naturalne podeszwa środkowa składa się w 40% z materiałów pochodzenia roślinnego.

Buty do biegania adidas 4DFWD 2

Najnowszy model 4DFWD 2 posiada gumową podeszwę zewnętrzną Continental, która dodaje dodatkowej przyczepności oraz gwarantuje pewny i płynny bieg w każdych warunkach pogodowych. Całkowicie nowa konstrukcja siateczkowa cholewki Primeknit+ zapewnia dodatkowe wsparcie i dopasowanie. Cholewka składa się w co najmniej 50% z materiałów pochodzących z recyklingu. Uzupełniony o nowy zintegrowany zapiętek, but oferuje dopasowanie jak w skarpetce, podczas gdy obszary z zaprojektowanej siateczki zapewniają wsparcie dokładnie tam, gdzie biegacze najbardziej tego potrzebują.

Buty 4DFWD 2 są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, w tym w wersji Carbon Cloud White i Impact Orange dla mężczyzn oraz Grey Five i Cloud White dla kobiet. But dostępny jest na stronie adidas.pl i jest dostępny dla konsumentów od 1 września, a dla członków adiclub od 22 sierpnia.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

11 cennych uwag dietetyka o diecie biegacza

Dieta jest jednym z kluczowych czynników, które stają na drodze w dążeniu do bycia lepszym biegaczem. Wiele mówi się o prawidłowej diecie, ale jaka powinna ona być? Czego unikać, a z czego nie rezygnować? Przygotowaliśmy 11 istotnych porad dotyczących zdrowego odżywiania się, które tyczą się osób trenujących bieganie.  (więcej…)