Już 9 czerwca Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 1 Milę
Już 9 czerwca Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 1 Milę!

polecane

Już 9 czerwca Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 1 Milę!

Tomasz Wołoćko
maj 31, 2019
Aktualności

1 MILA to wyjątkowa impreza biegowa, na której każdy może poczuć się jak zawodowiec! Rozgrywana jest na stadionie, na dystansie 1609,34 m, przy oprawie godnej największych mityngów lekkoatletycznych. W biegach startują zarówno amatorzy, jak i profesjonalni biegacze. W tym roku impreza ma już dwie odsłony – w Warszawie (9 czerwca) i w Poznaniu (29 września).

Już 9 czerwca Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 1 Milę

Warszawska edycja odbywa się w randze Amatorskich Mistrzostw Polski w biegu na milę. Poza biegiem głównym, rozgrywane są także Kinder+Sport Biegi Dzieci (na 100m, 400m i 800m) oraz Sztafety 4x400m. Ambasadorami imprezy są Halowy Mistrz Europy 2019, Marcin Lewandowski, wybitna biegaczka średniodystansowa Joanna Jóźwik oraz najpopularniejsi w Polsce blogerzy biegowi, Katarzyna Gorlo i Bartosz Olszewski.

Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 1 milę!

✅ Przyjdź, sprawdź się razem z nami 🏃‍♀️🏃‍♂️ i spotkaj się z gwiazdami sportu! ⚡️💥😍Już 9 czerwca Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 1 Mila! Pobiegnij z nami i poczuj lekkoatletyczną atmosferę! 🏟🏟🔝 Widzimy się na bieżni! 💪💪

Opublikowany przez Decathlon Polska Środa, 29 maja 2019

1 MILĘ wspierają sklepy Żabka, Decathlon Polska, Kinder+Sport, Garmin Polska oraz Oshee. Sponsorami medialnymi imprezy są TVP Sport i Runner’s World Polska.

➡️ Biegaczki i biegacze, trwają zapisy na 1 milę!Już 9-tego czerwca, odbędzie się trzecia edycja tych niesamowitych…

Opublikowany przez Kalenji by Decathlon Polska Czwartek, 16 maja 2019

💥 1 MILA (1609,34m) – pakiet startowy: 39 zł
💥 Sztafety 4x400m – pakiet startowy: 80 zł/team

Zapisy na www.1mila.pl! Zostały ostatnie miejsca!

Do zobaczenia 9 czerwca na AWF Warszawa!

Źródło: http://1mila.pl/ + fot. organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Vantage V2 – czy polubiłem ten sprzęt? [RECENZJA]

Zegarek GPS Polar Vantage V2 stworzono dla sportowców, którzy chcą trenować bardziej świadomie i w pełni wykorzystywać własny potencjał. Urządzenie pozwala zdobyć praktyczne informacje dotyczące zarówno zaangażowania organizmu podczas treningu, ale też momentów, kiedy solidnie odpocząć i poświęcić więcej czasu na regenerację. Posiadacz zegarka otrzyma dostęp do wiedzy marki Polar zdobytej dzięki analizie milionów aktywności. Czy zegarek posiada słabe strony? Co z dokładnością GPS i pomiarem tętna? Będzie też okazja do zakupu urządzenia ze sporym rabatem!  (więcej…)