7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton i PKO Wieczorny Bieg Rodzinny z kompletami uczestników
7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton i PKO Wieczorny Bieg Rodzinny z kompletami uczestników

polecane

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton i PKO Wieczorny Bieg Rodzinny z kompletami uczestników

Tomasz Wołoćko
czerwiec 12, 2019
Aktualności

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton i PKO Wieczorny Bieg Rodzinny z kompletami uczestników. W pierwszym biegu weźmie udział około 13000 zawodników, zaś w drugim 800. Jaki szykuje się nam tegoroczny Półmaraton Wrocław?

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton startuje już 15 czerwca 2019 r. Bieg rozpocznie się świetlnym pokazem, a trasa poprowadzi przez reprezentacyjną część miasta. Na zawodników, kibiców i mieszkańców Wrocławia czeka mnóstwo atrakcji i strefy z muzyką klubową. Sponsorem wydarzenia jest PKO Bank Polski, obchodzący w tym roku jubileusz 100-lecia. W trakcie biegu odbędzie się akcja charytatywna „biegnę dla Agnieszki i Kacperka”.

Półmaraton Wrocław jest jednym z bardziej popularnych wydarzeń biegowych w Polsce, o czym świadczy fakt, że kilka godzin po otwarciu zapisów zabrakło już wolnych miejsc. W imprezie weźmie udział 13 tysięcy zawodników. Dwie godziny przed półmaratonem wystartuje również PKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego na dystansie 1,5 km.

Uprzejmie informujemy, że wyczerpaliśmy limit miejsc na PKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego

Opublikowany przez Maraton Wrocławski Środa, 12 czerwca 2019

– Kolejny raz PKO Bank Polski jest sponsorem Nocnego Wrocław Półmaratonu. To duże wydarzenie łączące sport, kulturę i dobroczynność, ale przede wszystkim dobrą zabawę dla całych rodzin. Zachęcam do odwiedzenia pełnej atrakcji strefy PKO Banku Polskiego – mówi Dominika Cebrat, dyrektor biura Wsparcia Sprzedaży i Analiz PKO Banku Polskiego we Wrocławiu.

Miasteczko biegowe zapewni odwiedzającym mnóstwo wrażeń. W nim PKO Bank Polski przygotował specjalną strefę zdrowia, gdzie będzie można wykonać badania czy zasięgnąć porad specjalistów. Będzie też można poćwiczyć na specjalnym rowerze, wyciskającym sok ze świeżych owoców. Na miejscu będzie ambasador programu „PKO Biegajmy razem”, Paweł Januszewski, znany lekkoatleta, z którym będzie można porozmawiać na temat biegów.

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton jest zaliczany do Korony Polskich Półmaratonów. Aby ją zdobyć należy ukończyć 5 biegów na tym dystansie w ciągu kalendarzowego roku.

Łączący sport z elementami kultury wrocławski półmaraton to wydarzenie dla wszystkich i każdego roku odbywa się w rytm innego rodzaju muzyki. Tym razem dominować będzie brzmienie klubowe.

Większa porcja informacji o siódmej edycji Półmaraton Wrocław prezentujemy w specjalnym dziale portalu.

Trasa? Wszystko tutaj:

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – jak wygląda medal? Trasa?

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie – TRENINGOWE MITY. Czy nadal w nie wierzysz?

Krążą od tak długiego czasu w środowisku biegaczy, że część z nich stała się niemal prawdą. Czymś, na co niektórzy z nas się czasami łapią. Zasadami, które kierują nas na manowce, czyli w miejsce, gdzie forma sportowa się nie rozwija. Zebrałem kilka moim zdaniem najciekawszych mitów dotyczących biegania. Czy również i Wy kiedyś w nie wierzyliście? A może nadal, wierząc w nie, stosujecie się do zawartych w nich zaleceń? (więcej…)