7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - co znajdziemy w pakiecie startowym
7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – co znajdziemy w pakiecie startowym?

polecane

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – co znajdziemy w pakiecie startowym?

Edward Królikowski
12 czerwca, 2019
Aktualności

Medale, koszulki, trasa – to wszystko już wiemy. Ale co dokładnie znajdziemy w pakiecie startowym na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton 2019? Odpowiedzi szukałem na oficjalnym profilu Facebook Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław.

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

W najbliższą sobotę 15 czerwca startuje 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny bieg stanie się wielkim świętem sportowym w stolicy Dolnego Śląska. Wydarzenie jest jednym z najchętniej obieranych kierunków wśród miłośników aktywności fizycznej. Przebycie półmaratońskiego dystansu nie jest tak wielkim wyzwaniem jak całego maratonu, który liczy aż 42,195 km.

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton zainteresował 13 000 zawodników. Jest szansa, że właśnie tylu biegaczy pojawi się na starcie tego wydarzenia! Wszystkie pakiety znów rozeszły się w niesamowicie krótkim czasie: cała pula znalazła nabywców w zaledwie 17 dni. Absolutnie rekordowe tempo sprzedaży numerów zanotowano podczas pierwszej doby zapisów: w 24 godziny rozeszło się ponad 5000 miejsc! Ciekawostką jest fakt, że po raz pierwszy w historii biegu Półmaraton Wrocław biegacze wyruszą w trasę z toru żużlowego wewnątrz Stadionu Olimpijskiego. Miejsce startu i mety wyznaczono bowiem przed Trybuną Zachodnią historycznej areny.

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - co znajdziemy w pakiecie startowym

Muzyka od startu do mety. Zgodnie z tradycją, największy bieg Dolnego Śląska to wydarzenie łączące kulturę fizyczną z innymi dziedzinami kultury. W poprzednich edycjach zawodów, uczestnikom towarzyszyła muzyka klasyczna, stylistyka filmowa oraz hity lat 70, 80 i 90. Tym razem motywem przewodnim będą klubowe rytmy. Już podczas startu, na Stadionie Olimpijskim pojawią się efekty wizualne i imprezowa muzyka. W wybranych miejscach przy trasie zostaną rozstawione stanowiska do dopingowania z nagłośnieniem – tam również będą odtwarzane klubowe rytmy, zarówno dla zawodników, jak i kibiców. Specjalnie podświetlony zostanie jeden z symboli wrocławskiego biegu – Most Grunwaldzki (który biegacze przemierzą dwukrotnie) oraz drzewa parkowe w okolicach ulicy Ludomira Różyckiego.

Co znajdziemy w pakietach startowych?

W pakiecie startowym na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton znajdą się żele energetyczne Tiger bit.ly/2XKilUg"Energia,…

Opublikowany przez Maraton Wrocławski Poniedziałek, 10 czerwca 2019

Dwie przekąski od Melvit S.A. w pakiecie na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. 1. Crispy Vegan to pożywna porcja warzyw…

Opublikowany przez Maraton Wrocławski Poniedziałek, 10 czerwca 2019

Na trasie tegorocznego 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton znajdziecie ponownie pastylki dekstrozowe Dextro Energy Polska….

Opublikowany przez Maraton Wrocławski Niedziela, 9 czerwca 2019

W pakiecie startowym na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton znajdą się dwie puszki🍻 piwa bezalkoholowego od Birell Polska. …

Opublikowany przez Maraton Wrocławski Piątek, 7 czerwca 2019

Tak się prezentują koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton🏃‍♀️🏃‍♂️W tym roku świętujemy trzydziestą rocznicę…

Opublikowany przez Maraton Wrocławski Środa, 29 maja 2019

O koszulkach startowych już pisaliśmy, ale chyba ich design nie przypadł do gustu… Medale zawsze wyglądają świetnie, bo łączą charakterystyczne walory miasta i motywy biegowe.  Pozostałe bieżące informacje o Półmaraton Wrocław 2019 będziemy zamieszczać w specjalnej sekcji.

Źródło: materiały pras. organizator; fot. organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Batony Nature’s Bakery – recenzja

Apetycznie wyglądające opakowania batonów Nature’s Bakery skusiły nas do ich zakupu. Dodatkowo krzykliwe hasła mówiące o tym, że są to batony wyprodukowane na bazie naturalnych składników przypieczętowały decyzję. Czy faktycznie Nature’s Bakery to sama natura?  (więcej…)