60. Bieg Westerplatte 2022
60. Bieg Westerplatte 2022. Pamiątkowe koszulki są już dostępne!

polecane

60. Bieg Westerplatte 2022. Pamiątkowe koszulki są już dostępne!

Tomasz Wołoćko
29 sierpnia, 2022
Biegi

60. Bieg Westerplatte odbędzie się 18 września 2022 o godzinie 10:10. Blisko cztery tysiące uczestników wyruszy na trasę jubileuszowej edycji. Z myślą o tych, którzy oprócz medalu odbieranego po pokonaniu dystansu 10 kilometrów, chcą mieć praktyczną pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia, partner techniczny imprezy, firma AdRunaLine zaprojektowała specjalne koszulki techniczne.

60. Bieg Westerplatte 2022

Odzież w wersji dla kobiet i mężczyzn można zamówić na stronie producenta. Koszulka startowa wykonana jest z wysokiej jakości materiału poliestrowego z zastosowaniem technologii coolmax, oraz opatrzona trwałymi nadrukami wykonanymi metodą sublimacji. Szybko odprowadza wilgoć, pozwala skórze oddychać i zachować suchość, nawet podczas ekstremalnego wysiłku. Dostępna jest w kroju damskim oraz męskim.

Koszulkę można nabyć w specjalnej cenie 69 PLN.

Link do zakupu koszulek: https://www.adrunaline.pl/kolekcja/60-bieg-westerplatte
Zapisy do 60. Biegu Westerplatte: https://zapisy.sts-timing.pl/861/

Twórcy AdRunaLine inspirowali się hormonem adrenaliny, który pozwala bić rekordy życiowe. Stworzyli markę odzieżową dedykowaną pasjonatom biegania, fascynatom sportowym, którzy utożsamiają się z hasłem PERSONAL BEST! FIGHT, FRIGHT i FLIGHT wyznaczają trzy linie odzieży lifestyle. Całość dopełnia kolekcja techniczna, dopracowana z dbałością o każdy szczegół, jakość i komfort użytkowników.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Pacer i Polar Pacer Pro – czym się różnią?

Polar Pacer i Polar Pacer Pro – na pierwszy rzut oka różni je cena i małe, niekiedy niezauważalne różnice w designie. Czy decydując się na droższy z nich, otrzymamy wszystkie funkcje tańszego modelu? Kto moim zdaniem będzie zadowolony z posiadania zegarka Pacer, a kto z modelu Pacer Pro? Będzie także okazja do zakupu serii Pacer w niższej cenie! (więcej…)