6. Półmaraton Dwóch Mostów w Płocku – zapisy trwają

polecane

6. Półmaraton Dwóch Mostów w Płocku – zapisy trwają

Kamil Nowak
lipiec 4, 2017
Biegi

Chętni na udział w 6. Półmaratonie Dwóch Mostów w Płocku do 7 września 2017 mogą dokonywać rejestracji. Na chwilę obecną swój udział zadeklarowało 499 osób, co stanowi połowę przewidzianego limitu.

Płock kusi biegaczy do udziału w organizowanym przez miasto 6. Półmaratonie Dwóch Mostów nie tylko obietnicą wspaniałych sportowych przeżyć. W dniach 8-10 września 2017 odbędzie się druga edycja największego rabatobrania – hotele, restauracje, kluby, instytucje kulturalne i rozrywkowe, zwiedzanie, sklepy, czy punkty usługowe będą oferować 50% rabatu dla wszystkich zawodników. Zaś w dniu startu przejazd komunikacją miejską będzie bezpłatny. Jest to kolejna okazja do sprawdzenia swoich sportowych możliwości, ale także możliwość ciekawego spędzenia czasu z bliskimi.

6. Półmaraton Dwóch Mostów w Płocku swój start będzie miał w niedzielę 10 września 2017 o godz. 08.30. Trasa biegu będzie wiodła 1 km odcinkiem do pierwszego mostu, następnie do pokonania będą dwie pętle po 9, 5 km każda i dobieg do mety 1, 0975 km. Start – Stary Rynek – pl. Narutowicza – ul. Mostowa – Most im. Legionów- Kolejowa – Rondo Lajourdie – teren zapory bocznej Zbiornika Włocławskiego – Most Solidarności – Grabówka – Norbertańska –Mostowa – Most im. Legionów – Kolejowa – Rondo Lajourdie – teren zapory bocznej Zbiornika Włocławskiego– Most Solidarności – Grabówka – Norbertańska – Mostowa – Pl. Narutowicza – meta Stary Rynek).

Weryfikacja zawodników, wydawanie numerów i pakietów startowych odbędzie się w Biurze Zawodów – Płock, ul. Małachowskiego 1 (budynek LO im. St. Małachowskiego), w dniach: 09.09.2017 r. (sobota) w godz. 16:00 – 20:00 oraz w dniu 10.09.2017 r. (niedziela) w godz. 6:00 – 8:00. Więcej informacji oraz szczegóły znajdziecie na stronie www.polmaraton.plock.eu

Informacja prasowa / opracowanie red. / zdjęcia organizatora

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Co należy wiedzieć o nadgarstkowym pomiarze tętna?

Technologia optycznego pomiaru tętna na nadgarstku już na dobre wkradła się nie tylko do świata sportu, ale z powodzeniem stosowana jest również w szpitalach podczas wielu badań pacjentów i ich monitorowania. W sporcie wykorzystywana głównie w trakcie ćwiczeń, śledzenia dziennej aktywności fizycznej i snu. Jak działa technologia pomiaru tętna na nadgarstku? Co może zrobić użytkownik, aby taki pomiar był jak najbardziej dokładny?  (więcej…)