6. Półmaraton Dwóch Mostów w Płocku – zapisy trwają

polecane

6. Półmaraton Dwóch Mostów w Płocku – zapisy trwają

Kamil Nowak
4 lipca, 2017
Biegi

Chętni na udział w 6. Półmaratonie Dwóch Mostów w Płocku do 7 września 2017 mogą dokonywać rejestracji. Na chwilę obecną swój udział zadeklarowało 499 osób, co stanowi połowę przewidzianego limitu.

Płock kusi biegaczy do udziału w organizowanym przez miasto 6. Półmaratonie Dwóch Mostów nie tylko obietnicą wspaniałych sportowych przeżyć. W dniach 8-10 września 2017 odbędzie się druga edycja największego rabatobrania – hotele, restauracje, kluby, instytucje kulturalne i rozrywkowe, zwiedzanie, sklepy, czy punkty usługowe będą oferować 50% rabatu dla wszystkich zawodników. Zaś w dniu startu przejazd komunikacją miejską będzie bezpłatny. Jest to kolejna okazja do sprawdzenia swoich sportowych możliwości, ale także możliwość ciekawego spędzenia czasu z bliskimi.

6. Półmaraton Dwóch Mostów w Płocku swój start będzie miał w niedzielę 10 września 2017 o godz. 08.30. Trasa biegu będzie wiodła 1 km odcinkiem do pierwszego mostu, następnie do pokonania będą dwie pętle po 9, 5 km każda i dobieg do mety 1, 0975 km. Start – Stary Rynek – pl. Narutowicza – ul. Mostowa – Most im. Legionów- Kolejowa – Rondo Lajourdie – teren zapory bocznej Zbiornika Włocławskiego – Most Solidarności – Grabówka – Norbertańska –Mostowa – Most im. Legionów – Kolejowa – Rondo Lajourdie – teren zapory bocznej Zbiornika Włocławskiego– Most Solidarności – Grabówka – Norbertańska – Mostowa – Pl. Narutowicza – meta Stary Rynek).

Weryfikacja zawodników, wydawanie numerów i pakietów startowych odbędzie się w Biurze Zawodów – Płock, ul. Małachowskiego 1 (budynek LO im. St. Małachowskiego), w dniach: 09.09.2017 r. (sobota) w godz. 16:00 – 20:00 oraz w dniu 10.09.2017 r. (niedziela) w godz. 6:00 – 8:00. Więcej informacji oraz szczegóły znajdziecie na stronie www.polmaraton.plock.eu

Informacja prasowa / opracowanie red. / zdjęcia organizatora

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Balance czyli inteligentna waga – recenzja

Polar Balance to pierwsza inteligentna waga firmy Polar, która ma ułatwić kontrolę masy ciała i skutecznie pomagać utrzymywać ją na wymarzonym poziomie. Ponieważ waga niejako dołącza do segmentu, który jest już bardzo mocno nasycony, mamy co do niej duże oczekiwania. Przedstawiamy Wam test inteligentnej wagi Polar Balance. (więcej…)