Gdańsk Maraton 2020 zapisy
6. Gdańsk Maraton odbędzie się 19 kwietnia 2020 roku [ZAPISY]

polecane

6. Gdańsk Maraton odbędzie się 19 kwietnia 2020 roku [ZAPISY]

Jerzy Stawiński
grudzień 9, 2019
Biegi

Wielkie sportowe emocje na dystansie maratonu w 2020 roku? Świetna organizacja biegu masowego? Zapisz się na 6. Gdańsk Maraton 2020, który odbędzie się 19 kwietnia! Co już wiadomo?

Przebiegnięcie dystansu maratońskiego to ogromne wyzwanie! Fakt pokonania 42,195 km pamięta się do końca życia! 6. Gdańsk Maraton 2020 będzie imprezą dwudniową, która nie ogranicza się jedynie do biegu głównego, ale każdemu stwarza możliwość postawienia sobie wyzwania na miarę własnych możliwości.

Gdańskie święto biegania trwać będzie przez cały weekend, od 18 do 19 kwietnia. Sobota tradycyjnie już będzie preludium walki na królewskim dystansie. Tego dnia odbędą się imprezy towarzyszące: „Gdańsk na Piątkę” oraz biegi na dla dzieci i młodzieży. Zmagania z trasą o długości 42,195 km ponownie będą miały miejsce w niedzielę.

Gdańsk Maraton organizowany przez Gdański Ośrodek Sportu już od premierowej edycji stał się jedną z najbardziej popularnych sportowych imprez biegowych. Do niewątpliwych atutów biegu należą chwalona przez uczestników organizacja, interesująca oprawa oraz starannie przygotowana trasa, która z jednej strony umożliwia poprawę życiowych rekordów, a z drugiej pozwala w krótkim czasie zobaczyć najciekawsze atrakcje miasta o niezwykle bogatej, ponad 1000-letniej historii.

Gdańsk Maraton 2020 – jaka jest opłata startowa? Tylko do końca 2019 roku biegacze mogą skorzystać z najniższego progu opłaty startowej – 89 złotych. Od 1 stycznia 2020 wpisowe urośnie o 20 złotych, ale to nie koniec podwyżek. Im bliżej imprezy, tym drożej. Warto więc już dziś zaplanować sobie kwietniową wizytę nad morzem.

Zapisz się: https://www.gdanskmaraton.pl/

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródło: informacja prasowa; fot. Gdańsk Maraton / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

11 cennych uwag dietetyka o diecie biegacza

Dieta jest jednym z kluczowych czynników, które stają na drodze w dążeniu do bycia lepszym biegaczem. Wiele mówi się o prawidłowej diecie, ale jaka powinna ona być? Czego unikać, a z czego nie rezygnować? Przygotowaliśmy 11 istotnych porad dotyczących zdrowego odżywiania się, które tyczą się osób trenujących bieganie.  (więcej…)