58. Bieg Westerplatte zapisy 2020
58. Bieg Westerplatte wirtualnie i przez cały wrzesień

polecane

58. Bieg Westerplatte wirtualnie i przez cały wrzesień

Tomasz Wołoćko
4 sierpnia, 2020
Aktualności

Rozpoczęły się zapisy do najstarszego biegu ulicznego w Polsce. Tym razem 58. Bieg Westerplatte odbędzie się w formie wirtualnej. Formuła pozwala na pokonanie dystansu 10 km w dowolnym miejscu na ziemi! Jak dołączyć do wydarzenia?

58. Bieg Westerplatte zapisy

Wystartowały zapisy do 58. Biegu Westerplatte. W tym roku na wszystkich miłośników biegania czeka wyjątkowa wirtualna edycja! Regulamin zawodów pozwala na pokonanie dystansu 10 km w dowolnym miejscu na ziemi! Jak można zdobyć piękny medal?

Należy pokonać 10 kilometrów, czyli dystans pozostał bez zmian. Będzie go można zaliczyć śladem trasy przygotowanej przez Gdański Ośrodek Sportu – z Westerplatte do Gdańska lub w dowolnym miejscu i warunkach terenowych, według wyboru uczestnika. W przypadku wskazanej przez organizatora trasy, dystans ma charakter orientacyjny i został zmierzony za pomocą GPS, stąd możliwe jest wystąpienie niewielkich odchyłów od wskazanej wartości.

58. Bieg Westerplatte zapisy 2020

Zawodnicy Biegu Westerplatte będą mieli na pokonanie wybranej trasy cały wrzesień. Zapisy będą prowadzone do ostatniego dnia przewidzianego na ukończenie biegu, tj. do 30 września 2020 roku.

Opłata startowa wynosi 30 złotych. Każdy zarejestrowany zawodnik otrzyma do wykorzystania numer startowy w pliku PDF. Swój bieg należy udokumentować dowolnym urządzeniem lub aplikacją rejestrującą czas i pokonany dystans, a następnie przesłać w postaci zrzutu ekranu lub zdjęcia do organizatora. Przesłane czasy będą na bieżąco umieszczane na liście uczestników.

Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą 58. Bieg Westerplatte otrzymają pamiątkowy medal. Dodatkowo, dla chętnych, została przewidziana możliwość zakupu ubrań sportowych z dedykowanej kolekcji firmy AdRunaLine Sports.

Trwają zapisy na 58. Bieg Westerplatte – Gdańsk Wirtualnie 🏃🇵🇱.Rejestracja:…

Opublikowany przez Gdański Ośrodek Sportu Środa, 29 lipca 2020

Jak dołączyć do wydarzenia?
🏃‍♂ Zarejestruj się na stronie zapisów;
🏃‍♂ Wpłać kwotę 30 złotych będącą opłatą startową;
🏃‍♂ Opcjonalnie można zakupić specjalną odzież z dedykowanej kolekcji od firmy AdRunaLine;
🏃‍♂ Każdy opłacony zawodnik może pobrać indywidualny numer startowy w pliku PDF;
🏃‍♂ W dniach od 1 do 30 września przebiegnij dystans 10 kilometrów i udokumentuj to poprzez rejestrację biegu dzięki dowolnemu urządzeniu GPS (wymagany jest dystans oraz czas);
🏃‍♂ Prześlij zrzut ekranu lub zdjęcie do organizatora 58. Bieg Westerplatte 2020;
🏃‍♂ Przesłane dane będą na bieżąco umieszczana na liście wyników;
🏃‍♂ Każda z osób, która ukończy 58. Bieg Westerplatte otrzyma pamiątkowy medal!

Potrzebujesz więcej informacji? Zerknij na oficjalne konto Facebook Gdańskiego Ośrodka Sportu! Strona wydarzenia na Facebooku jest tutaj.

Źródło: oprac. na podstawie: https://biegwesterplatte.pl/; fot. Bieg Westerplatte

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bose SoundSport Free – tak czy nie? [TEST SŁUCHAWEK]

Czy bezprzewodowe słuchawki do biegania Bose SoundSport Free to ciekawa propozycja dla pasjonatów biegania? Czy z własnej kieszeni wydałbym prawie 850 złotych, aby nabyć ten produkt? Przedstawiam spojrzenie biegacza, który testował wskazane słuchawki sportowe. (więcej…)