58. Bieg Westerplatte zapisy
58. Bieg Westerplatte – Gdańsk wirtualnie. Zapisy czas start!

polecane

58. Bieg Westerplatte – Gdańsk wirtualnie. Zapisy czas start!

Tomasz Wołoćko
27 lipca, 2020
Aktualności

Wystartowały zapisy do 58. edycji najstarszej ulicznej imprezy biegowej w Polsce – Biegu Westerplatte. W tym roku na wszystkich miłośników biegania czeka wyjątkowa wirtualna edycja! Formuła pozwala na pokonanie dystansu 10 km w dowolnym miejscu na ziemi! Przygotowano moc atrakcji! Jak dołączyć do wydarzenia i zdobyć piękny medal?

58. Bieg Westerplatte zapisy 2020

Bez zmian pozostanie dystans – 10 kilometrów. Będzie go można pokonać śladem trasy przygotowanej przez Gdański Ośrodek Sportu – z Westerplatte do Gdańska lub w dowolnym miejscu i warunkach terenowych, według wyboru uczestnika. W przypadku wskazanej przez organizatora trasy, dystans ma charakter orientacyjny i został zmierzony za pomocą GPS, stąd możliwe jest wystąpienie niewielkich odchyłów od wskazanej wartości.

Zawodnicy 58. Bieg Westerplatte 2020 będą mieli na pokonanie wybranej trasy cały wrzesień. Zapisy będą prowadzone do ostatniego dnia przewidzianego na ukończenie biegu, tj. do 30 września 2020 roku.

58. Bieg Westerplatte zapisy 2020

Opłata startowa wynosi 30 PLN. Każdy zarejestrowany zawodnik otrzyma do wykorzystania numer startowy w pliku pdf. Swój bieg należy udokumentować dowolnym urządzeniem lub aplikacją rejestrującą czas i pokonany dystans, a następnie przesłać w postaci zrzutu ekranu lub zdjęcia do organizatora. Przesłane czasy będą na bieżąco umieszczane na liście uczestników.

Każda z osób, która ukończy 58. Bieg Westerplatte otrzyma pamiątkowy medal. Dodatkowo, dla chętnych, została przewidziana możliwość zakupu ubrań sportowych z dedykowanej kolekcji firmy AdRunaLine Sports.

Jak dołączyć do wydarzenia?
🏃‍♂ Zarejestruj się na stronie zapisów;
🏃‍♂ Wpłać kwotę 30 złotych będącą opłatą startową;
🏃‍♂ Opcjonalnie można zakupić specjalną odzież z dedykowanej kolekcji od firmy AdRunaLine;
🏃‍♂ Każdy opłacony zawodnik może pobrać indywidualny numer startowy w pliku PDF;
🏃‍♂ W dniach od 1 do 30 września przebiegnij dystans 10 kilometrów i udokumentuj to poprzez rejestrację biegu dzięki dowolnemu urządzeniu GPS (wymagany jest dystans oraz czas);
🏃‍♂ Prześlij zrzut ekranu lub zdjęcie do organizatora 58. Bieg Westerplatte 2020;
🏃‍♂ Przesłane dane będą na bieżąco umieszczana na liście wyników;
🏃‍♂ Każda z osób, która ukończy 58. Bieg Westerplatte otrzyma pamiątkowy medal!

Potrzebujesz więcej informacji? Zerknij na oficjalne konto Facebook Gdańskiego Ośrodka Sportu! Strona wydarzenia na Facebooku jest tutaj.

Źródło: oprac. na podstawie: https://biegwesterplatte.pl/aktualnosci/58-bieg-westerplatte-gdansk-wirtualnie/; fot. Bieg Westerplatte

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar A370 – sport, pomiar tętna i analiza snu – recenzja

Polar A370 może stać się kompanem dnia codziennego, który mierzy, czuwa i podpowiada co robić, aby żyć zdrowiej. Jest to opaska fitness z całodobowym pomiarem tętna, a na podstawie uzyskanych wyników można dowiedzieć się, jak reaguje nasze serce w różnych sytuacjach dnia codziennego. Co jeszcze ukryto wewnątrz i dla kogo jest ten produkt? Czy warto zainwestować w opaskę fitness, a może jednak lepiej jest wybrać zegarek GPS? O tym wszystkim podczas testu Polar A370.  (więcej…)