Ceny idą w górę! 46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski i Nice To Fit You Warszawska Dycha!

polecane

Ceny idą w górę! 46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski i Nice To Fit You Warszawska Dycha!

Edward Królikowski
26 czerwca, 2024
Aktualności

Już 29 września, tradycyjnie w ostatnią niedzielę miesiąca, wystartuje w Warszawie coroczny bieg na królewskim dystansie. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa – świętujemy 100-lecie pierwszego maratonu w Polsce. Warto pospieszyć się z zapisami. Aktualna – niższa cena pakietu startowego będzie obowiązywała tylko do końca miesiąca.

46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski

Już teraz na liście startowej jest prawie 5 tysięcy osób. Tego samego dnia obędzie się też Nice To Fit You Warszawska Dycha – w niej udział zadeklarowało 1200 biegaczy! Tylko do końca czerwca obowiązują aktualne, niższe opłaty startowe na oba wrześniowe biegi. Ostatnie dni niższych cen to świetna okazja, by właśnie teraz podjąć decyzję o starcie. Biegacze z obu dystansów wystartują w ostatnią niedzielę miesiąca – 29 września. Start 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego przewidziany jest na godzinę 9:00. Godzina startu Dychy zostanie ogłoszona niebawem.

Niezależnie czy zamierzamy przebiec dystans maratonu, czy bieg na 10 km podczas rejestracji jest możliwość wybrania ścieżki charytatywnej, która z pewnością dodaje jeszcze więcej motywacji do treningów. Zamiast tradycyjnego opłacania pakietu startowego, w ścieżce charytatywnej zakładana jest wirtualna skarbonka. Dzięki promowaniu zbiórek uczestnicy zbierają środki na wybrane organizacje dobroczynne, a po osiągnięciu kwot minimalnych, numer startowy otrzymują w prezencie. Pomarańczowi bohaterowie – tak nazywani są uczestnicy akcji stają się wzorami do naśladowania i inspirują swoje najbliższe otoczenie! Nie ma nic lepszego niż uprawianie sportu przy jednoczesnym pomaganiu!

46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski

Jeśli nie jesteście jeszcze zapisani na bieg i interesuje Was pomaganie – sprawdźcie ścieżkę charytatywną. Zdobądźcie numer startowy za dobroczynność i pobiegnijcie w słusznej sprawie.

Przed startem tegorocznego 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, z okazji 100-lecia maratonu w Polsce, 7 września w Rembertowie odbędzie się impreza poświęcona obchodom tej wyjątkowej rocznicy. To właśnie tam sto lat temu miał miejsce start pierwszego biegu na królewskim dystansie.

W ramach wydarzenia nadamy nazwę rondu i otworzymy Aleję Sław Maratonu, uhonorujemy wybitne dziesięć postaci tworzących historię maratonu w Polsce. Każdy z głosujących może wcielić się w rolę eksperta i wskazać biegaczy, którzy jego zdaniem zasługują na swoje drzewo w Alei Sławy. Sylwetki nominowanych i formularz głosowania znajdziecie na: https://100latmaratonu.pl/2024/05/aleja-slaw-polskiego-maratonu-glosowanie/.

29 września spotkamy się na Maratonie Stulecia!
Rejestracja odbywa się na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Squeezy, czyli energia dla biegacza na każdym etapie rozwoju

Dobre wyniki sportowe są pochodną nie tylko biegania według planu treningowego, ale też prawidłowej diety i nawodnienia organizmu. Tylko świetnie naoliwiona i zatankowana pod korek maszyna jest gotowa na najcięższą pracę. Taką maszyną jest organizm biegacza, którego zapotrzebowanie na energię jest bardziej złożone niż mogłoby się wydawać. Za jakimi produktami się rozglądać, aby nie brakowało mocy na treningu? Jaką rolę pełnią żele energetyczne? Czy asortyment marki Squeezy może pomóc? (więcej…)