Za 38 dni startuje 40. PKO Półmaraton Szczecin!
Za 38 dni startuje 40. PKO Półmaraton Szczecin!

polecane

Za 38 dni startuje 40. PKO Półmaraton Szczecin!

Tomasz Wołoćko
17 lipca, 2019
Aktualności

40. PKO Półmaraton Szczecin odbędzie się 25 sierpnia 2019 roku. Do tego wyjątkowego wydarzenia zostało 38 dni! Korzystając z okazji przypominamy wygląd medalu oraz koszulki startowej.

Za 38 dni startuje 40. PKO Półmaraton Szczecin

Na łamach portalu pisałem już, że organizatorzy tegorocznego 40. PKO Półmaraton Szczecin wykonali kawał świetnej roboty projektując jubileuszowy medal. Na wyjątkowym krążku znajdują się miejsca i motywy charakterystyczne dla Szczecina. Medal wygląda fantastycznie.

Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy warto zobaczyć Szczecin…. 🙂

Opublikowany przez Szczecin Półmaraton Wtorek, 9 lipca 2019

Za organizację wydarzenia odpowiada Stowarzyszenie K2 Partners, które już po raz piąty będzie przygotowywać tą biegową imprezę. Limit startujących został określony na 4000 biegaczy z Polski i zagranicy. Z zapisami trzeba się jednak spieszyć, bo pozostało już tylko 410 wolnych miejsc. Zapisy trwają jeszcze przez 25 dni, a aktualne wpisowe wynosi 124 złote.

Jedną z nowości jaką wprowadzono w ramach 40-tej edycji jest możliwość wyboru przez uczestnika biegu dystansu jaki chce przebiec w dniu imprezy. Na trasie biegu będzie znajdował się punkt decyzyjny, na którym to zawodnik nawet w czasie biegu może podjąć decyzję, jaki dystans pokona w jubileuszowej edycji imprezy.

Miasteczko biegowe będzie usytuowane na Jasnych Błoniach w Szczecinie, natomiast trasa biegu będzie przebiegać przez centrum miasta, Wałami Chrobrego oraz urokliwą dzielnicą Pogodna.

40. PKO Półmaraton Szczecin startuje za 59 dni! [MEDAL JEST GENIALNY!]

Źródło: http://halfmarathon.szczecin.pl/; fot. DULNY FOTO + foto koszulki ze strony: http://halfmarathon.szczecin.pl/prezentacja-pamiatkowej-koszulki-40-pko-polmaraton-szczecin/

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Garmin Fenix 6 Pro Solar. Czy wszystko mi odpowiada? TEST

Garmin Fenix 6 Pro Solar to jeden z premierowych zegarków zaprezentowanych w połowie 2020 roku. Ucieszyłem się na wiadomość o tym, że będę mógł przetestować ten model z pierwszej partii urządzeń wysłanej do Polski, i praktycznie z miejsca przystąpiłem do pracy. Fenix 6 Pro jest niebywale zaawansowanym zegarkiem, który w pewien sposób poszerza horyzonty - nie tylko sportowe, ale także życia codziennego. Niestety, aby stać się jego właścicielem trzeba wydać dużą kwotę. Czy warto wygospodarować na niego prawie 4000 złotych? Czy funkcje sportowe spodobały mi się podczas biegania? (więcej…)