31 sierpnia odbędzie się 6. Nocny 4F Półmaraton Praski
31 sierpnia odbędzie się 6. Nocny 4F Półmaraton Praski

polecane

31 sierpnia odbędzie się 6. Nocny 4F Półmaraton Praski

Tomasz Wołoćko
maj 28, 2019
Biegi

Czy chcecie pobiec półmaraton pod koniec sierpnia? I najlepiej, gdyby został zorganizowany na terenie dużego miasta? Czy nocny klimat jest także istotny? 31 sierpnia 2019 r. odbędzie się 6. Nocny 4F Półmaraton Praski. O godz. 20:30 kilka tysięcy biegaczy znów wyruszy na szybką i płaską trasę, wiodącą głównymi arteriami stołecznej Pragi Południe.

Trasa 6. Nocny 4F Półmaraton Praski

W tym roku delikatnie zmodyfikowano trasę Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego, dając większą możliwość kibicom do dopingowania, jak i samym biegaczom do kibicowania sobie nawzajem. Ponadto na całej trasie pojawi się wiele zespołów muzycznych oraz DJ-ów, którzy będą zagrzewać do jeszcze większego wysiłku, a specjalna oprawa muzyczna w wielu punktach Wału Miedzeszyńskiego sprawi, że ten płaski odcinek doda niesamowitej energii, dzięki której jeszcze szybciej dotrzemy do mety zlokalizowanej na błoniach PGE Narodowego.

Trasa 5 km 6. Nocny 4F Półmaraton Praski

A w ramach rozgrzewki będzie można pokibicować uczestnikom 4F Piątki Praskiej. Trasa jest idealna tak na debiut, jak i na życiówkę. Zawodnicy ruszają w sobotę 31 sierpnia o 19.30 z błoni PGE Narodowego w kierunku ul. Zamoyskiego. Później w ul. Jagiellońską, potem w ul. Stefana Okrzei, a następnie na Wybrzeże Szczecińskie w kierunku mostu Poniatowskiego. Nawrotka na agrafce i kawałek Wybrzeżem Szczecińskim, po czym skręt w ul. Sokolą, która doprowadzi do ul. Zamoyskiego oraz mety przy Dworcu Stadion.

Jeśli nadal wahasz się nad startem w Nocnym 4F Półmaratonie Praskim, pamiętaj, że jeszcze tylko 700 pakietów startowych dostępnych jest po niższej cenie – 99 zł. Potem opłata startowa wzrośnie do 119 zł (do numeru startowego 7000), a dla numerów startowych 7001-9000 wyniesie już 139 zł. Dla 4F Piątki Praskiej opłata startowa w wysokości 59 zł obowiązuje do 1500 numeru startowego, 69 zł dla nadanych numerów startowych od 1501 do 3000, a 79 zł dla numerów 3001-3500.

Start i meta obu biegów ponownie na błoniach stadionu PGE Narodowego!

Źródło: informacja prasowa; fot. www.polmaratonpraski.pl

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Test zegarka Coros Vertix 2

Monstrum – słowo to zawsze kojarzyło mi z ogromnym potworem. Raz przyjaznym jak Shrek, kiedy indziej złowrogim jak Obcy. Tym razem mianem tym nazwałem zegarek dla biegaczy VERTIX 2 marki Coros. Określenie „monstrum” pasuje do niego jak do żadnego innego zegarka sportowego, który dostępny jest obecnie na rynku. Powodem jest nie tylko wielkość modelu – choć ta też robi wrażenie (wyświetlacz o średnicy 1,4”) – ale przede wszystkim wytrzymałość baterii oraz liczba posiadanych funkcji. (więcej…)