30 dni do 20. PKO Poznań Maratonu! [SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA]
30 dni do 20. PKO Poznań Maratonu! [SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA]

polecane

30 dni do 20. PKO Poznań Maratonu! [SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA]

Tomasz Wołoćko
19 września, 2019
Biegi

Ogromne zainteresowanie jubileuszową edycją PKO Poznań Maraton spowodowało, że ustalony przez organizatorów limit zgłoszeń ponownie został zwiększony, tym razem o pule 500 dodatkowych numerów startowych.

30 dni do 20. PKO Poznań Maratonu

– Nie mogliśmy i nie chcieliśmy przejść obojętnie wobec tych zainteresowanych, którzy z różnych przyczyn nie zdążyli z wcześniejszą rejestracją na Maraton. Odkąd osiągnęliśmy limit uczestników, a w tym roku ten moment nastąpił bardzo szybko i została zamknięta lista startowa, z biurem maratonu i przez różne kanały komunikacji codziennie próbują skontaktować się kolejni biegacze, którzy chcą pobiec w Poznaniu 20 października – tłumaczy Łukasz Miadziołko Dyrektor PKO Poznań Maratonu.

UWAGA!Dzisiaj po 13:00 ponownie możecie zarejestrować się na 20.PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza przez naszą…

Opublikowany przez Poznań Maraton Czwartek, 19 września 2019

Od 19 września ponownie zatem można się rejestrować na 20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza przez formularz znajdujący się na stronie biegu. Obecnie koszt pakietu startowego to 200 złotych.

Wszystkie elementy pakietu startowego stanowią wyjątkową kompozycję graficzną i kolorystyczną. Biegacze znajdą w nim: techniczną koszulkę 4F, wielofunkcyjny komin, bawełnianą torbę na ramię, piwo od Browaru Fortuna w jubileuszowej etykiecie, czekoladę Terravita, naturalny energetyk od Veroni Active, a także voucher ze zniżką -50% na dowolny mecz Lecha Poznań, który zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Poznaniu do końca tego roku.

19 października, dzień przed Maratonem zostanie zorganizowany także festiwal biegów dla najmłodszych uczestników weekendu maratońskiego. To doskonała okazja do rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu połączonej z niespodziankami od Naszym Sponsorów i Partnerów. Dla wszystkich uczestników zostaną przygotowane pamiątkowe medale, worki od PKO Banku Polskiego, odblaski ochronne od Yanosik.pl, a także gadżety od KKS Lech Poznań! Udział w biegach jest bezpłatny. Limit wszystkich uczestników wynosi 500 osób.

Obecnie organizatorzy pracują nad najważniejszym, a zarazem najcenniejszym dla zawodników elementem imprezy – medalem jubileuszowej edycji! Realizowane są także pomysły związane z wyjątkową oprawą Maratonu.

Sponsorem Tytularnym Imprezy jest PKO Bank Polski. Impreza odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Poznania – Jacka Jaśkowiaka.

Więcej informacji: www.marathon.poznan.pl

Źródło: tekst i zdjęcia Poznań Maraton / organizator wydarzenia 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ładowanie węglowodanami

Czy ładowanie węglowodanami przed startem w zawodach, to dobre rozwiązanie dla amatora biegów? Jak poprawnie (czyli efektywnie) naładować się węglowodanami? Jakich produktów użyć, aby zmaksymalizować ten zabieg? (więcej…)