20. PKO Poznań Maraton 2019. Gdzie szukać wyników? [WYNIKI, ZDJĘCIA]

polecane

20. PKO Poznań Maraton 2019. Gdzie szukać wyników? [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Tomasz Wołoćko
20 października, 2019
Aktualności

20. PKO Poznań Maraton stał się rzeczywistością! Tysiące zawodników wystartowało w niedzielny poranek, aby wziąć udział w tej niesamowitej imprezie. Gdzie poszukiwać wyników z maratonu? Gdzie są zdjęcia zawodników?

PKO Poznań Maraton zdjęcia

20. PKO Poznań Maraton był wyczekiwaną imprezą w kalendarzu na rok 2019. Jubileusze przyciągają jak magnes. Szczególnie takie, które dotyczą znanych i lubianych wydarzeń sportowych, a do takich zalicza się Poznań Maraton. Tegoroczna edycja przejdzie do historii jako bardzo udana. Dwa lata temu PKO Poznań Maraton ustanowił rekord frekwencji, ponieważ do mety dobiegło 6362 zawodników. Dla porównania w tym roku największym ulicznym maratonem jest Cracovia Maraton, który ukończyło 5231 biegaczy. To, czy edycja 2019 będzie rekordowa powinniśmy się dowiedzieć do końca dzisiejszego dnia. Gdzie są wyniki z maratonu?

20. PKO Poznań Maraton 2019 trasa

Wielkie święto biegania w stolicy Wielkopolski tradycyjnie wystartowało z ul. Grunwaldzkiej. O godzinie 9:00 pierwsza fala zawodników ruszyła na trasę liczącą 42 km i 195 m wytyczoną ulicami Poznania. Po jej przebyciu zawodnicy zameldowali się na mecie, którą dobrze pamiętają z poprzednich edycji biegu. Meta 20. PKO Poznań Maratonu zlokalizowana była na Placu Marka (teren Międzynarodowych Targów Poznańskich). Jaki był jej dokładny przebieg?

START: na ul. Grunwaldzkiej do Malwowej, gdzie wykonają nawrót, później będą się poruszać po: Grunwaldzka do Bułgarskiej, Bułgarska do Polska/Dąbrowskiego, Św. Wawrzyńca do Niestachowskiej, Niestachowska, Warmińska, Małopolska, Park Sołacki, Małopolska, Al. Wielkopolska, Nowowiejskiego, Solna, Solna/Małe Garbary, Estkowskiego, Wyszyńskiego, Rondo Śródka, Warszawska do Krańcowej, Krańcowa, Malta (dookoła), Baraniaka, Dymka, Szwajcarska, Kurlandzka, Kurlandzka/Żegrze, później w lewo w kierunku Ronda Żegrze, Żegrze, Rondo Żegrze, Hetmańska (do Arciszewskiego), Arciszewskiego, Ściegiennego, Taczanowskiego, Jugosłowiańska do ulicy Grunwaldzkiej, później Grunwaldzką i META: Plac Marka na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

PKO Poznań Maraton 2019 wystartował

Wyniki z PKO Poznań Maraton 2019 zamieszczone zostały na stronach firmy prowadzącej pomiar czasu. Z wynikami tegorocznego biegu można się zapoznać pod tym linkiem. Wyniki można segregować w kategoriach OPEN, zawodniczek czy zawodników. Dodatkowo wyniki można zawęzić do kategorii wiekowych czy dodatkowych kategorii wprowadzonych podczas zapisów. W serwisie dostępne są także czasy poszczególnych uczestników na 5 km, 10 km, 15 km, 20 km i mecie trasy.

Wszystkie informacje, relacja, zdjęcia i wyniki PKO Poznań Maraton są tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/maraton-poznan/

fot. Kamil Nowak / Bieganie Uskrzydla, wykonane podczas startu;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przetestowałem Polar Vantage V3. Nigdy się tak nie bałem. O Garmina!

Polar Vantage V3 wprowadził wyczekiwaną rewolucję wśród urządzeń fińskiego producenta. Premiera zegarka pokryła się z gorącym politycznym okresem, czyli wyborami. Mogę użyć porównania, że marka Polar zaproponowała wyborcom duże zmiany. Program wyborczy składa się z ciekawych konkretów: najnowszy i najbardziej dokładny w historii firmy pomiar tętna z nadgarstka, pomiar natlenienia krwi, mapy topograficzne offline, pomiar EKG z nadgarstka, nocny pomiar temperatury skóry, imponujący czas działania urządzenia na jednym ładowaniu, czytelny i dotykowy ekran AMOLED, szybki procesor i kilka innych. Część funkcji już przetestowałem i mogę powiedzieć, że robi się dla konkurencyjnych marek dość groźnie i być może Polar Vantage V3 skusi wiele osób, żeby po niego sięgnęły. Przeczytajcie cały tekst, żebyśmy wspólnie mogli podjąć ostateczną decyzję o wyborze nowego urządzenia na nadgarstek. Wtrącę jeszcze, że na końcu będzie kod rabatowy, który umożliwi zakup sprzętu z upustem. Taka opcja dostępna jest tylko dla czytelników, którzy zapoznają się z tym testem. (więcej…)