19. PKO Poznań Maraton jest już bliżej niż myślisz!

polecane

19. PKO Poznań Maraton jest już bliżej niż myślisz!

Kamil Nowak
14 września, 2018
Aktualności

Już za 29 dni, a dokładnie 14 października o godzinie 9:00 wystrzał startera sprawi, że na poznańskie ulice wybiegną kolejny raz tysiące zdeterminowanych biegaczy w ramach 19. PKO Poznań Maratonu. Niesamowita wiara we własne możliwości, stalowe mięśnie i nerwy, sprawiają, że biegowi zapaleńcy wierzą, że mogą wszystko. A na pewno pokonać królewski dystans!

19. PKO Poznań Maraton wystartuje za 29 dni, a dokładnie 14 października 2018 r.

Na tą chwilę aż 5048 zawodników zapisało się na 19. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza, a już 4346 dokonało opłaty i ich start jest niemalże pewny. Liczba ta na pewno wzrośnie, bo w dalszym ciągu przyjmowane są zgłoszenia do udziału w maratonie. Ale ostatniego dnia września zmieni się wysokość opłaty startowej ze 150 zł na 200 zł, która obowiązywać będzie aż do 13 października włącznie. Warto się pospieszyć i już dziś zagwarantować sobie miejsce do udziału w Poznań Maratonie w niższej, bardziej korzystnej cenie.

Zapisów można dokonywać przez stronę aż do dnia 11 października. W dniach 12 i 13 października zapisać się można w Biurze Zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w hali 3a, w godzinach 10:00 – 20:00 a płatności należy wtedy dokonać jedynie gotówką. Organizator biegu zaprasza wszystkich niezdecydowanych biegaczy, a przy tym obiecuje, że w Poznaniu są najlepsi kibice, trasa sprzyjająca życiówkom, bogaty pakiet startowy i niezapomniana atmosfera. Nie pozostaje nic innego, tylko się zapisać (uśmiech).

Wszystkie najświeższe informacje o Poznań Maratonie publikujemy w specjalnym dziale.

Źródło: na podstawie; fot. Adam Ciereszko

Międzynarodowy Kongres AIMS wybrał najpiękniejszą koszulkę! Poznań Maraton!

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

New Balance FuelCell SC Elite V4: chcemy czy nie, będzie HIT

New Balance FuelCell SC Elite V4 to buty do biegania szybkich półmaratonów i maratonów. Można w nich pobiec też szybko krótsze dystanse lub przydomowy trening tempowy. Z roku na rok ten but staje cię coraz bardziej uniwersalny, co oczywiście jest na plus. Cieszę się, że biegałem w poprzednim modelu i dziś omawianym, ponieważ między nimi jest kilka różnic. Elite V4 ma więcej miejsca w środku cholewki, co nie jest takie oczywiste w segmencie butów do szybkiego biegania. Krótko mówiąc, cholewka jest bardziej przestronna i miękka. Amortyzacja butów jest komfortowa na twardych nawierzchniach. Pełnowymiarowa, czyli ułożona na całej długości podeszwy płytka karbonowa pcha nas do przodu i napędza każdy krok. Niski 4-milimetrowy drop uzupełnia przyjemność z biegu. Najpierw trzeba jednak sporo wydać, żeby cieszyć się z posiadania tego buta. Przeczytaj poniższą recenzję i obejrzyj specjalnie przygotowany odcinek wideo, dlatego, że po prostu warto, gdy poszukujesz szybkich butów na zawody lub treningi z wysokim tempem. (więcej…)