15. Półmaraton Warszawski 2020
15. Półmaraton Warszawski. Już ponad 8000 biegaczy chce wystartować!

polecane

15. Półmaraton Warszawski. Już ponad 8000 biegaczy chce wystartować!

Tomasz Wołoćko
Luty 16, 2020
Aktualności

15. Półmaraton Warszawski to pierwsza – i bardzo możliwe, że ostatnia – okazja do tego, żeby wziąć udział w nocnym biegu półmaratońskim w lewobrzeżnej Warszawie. Start biegu nastąpi 23 maja o godzinie 20:35 – równo z zachodem słońca. Już ponad 8000 biegaczy zapisało się, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Na biegaczy czekają nie tylko sportowe wzywania, ale również zapierające dech w piersiach widoki nocnej Warszawy. 15. Półmaraton Warszawski będzie niezapomnianym sportowym wydarzeniem! W 2020 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska biegowego, Półmaraton Warszawski odbędzie się 23 maja, a uczestnicy wyruszą na trasę równo z zachodzącym słońcem.

Już ponad 8000 biegaczy zapisało się na tegoroczny Półmaraton Warszawski, a z każdym dniem zainteresowanie tą wyjątkową edycją jest coraz większe. W chwili obecnej najtańszy pakiet startowy można nabyć za 100 złotych. Dodatkowo każdy z zawodników ma możliwość dokupienia pamiątkowej koszulki: bawełnianej lub technicznej marki New Balance. Wzór koszulki nie został jeszcze zaprezentowany.

15. Półmaraton Warszawski trasa 2020

Jak będzie trasa? Trasa nie zmieni się względem poprzedniego roku, widoki będą jednak zupełnie nowe, w końcu po zmroku stolica pokazuje inne oblicze. Start 15. Półmaraton Warszawski zlokalizowany będzie na Nowym Mieście przy ulicy Konwiktorskiej. Miłośnicy biegania ruszą w kierunku Placu Wilsona, a następnie Mostem Gdańskim na prawą stronę Wisły. Po praskiej pętli z powrotem do Śródmieścia trasa poprowadzi Mostem Świętokrzyskim. Z Powiśla zawodnicy skierują się ulicą Rozbrat w kierunku Parku Agrykola. Ostatnie kilometry będą wiodły na południe – Wybrzeżem Kościuszkowskim i Wybrzeżem Gdańskim w kierunku mety zlokalizowanej przy Multimedialnym Parku Fontann.

Zapisy do udziału w biegu cały czas trwają na stronie Półmaratonu Warszawskiego ⤵️⤵️⤵️⤵️

Źródło: informacja prasowa; fot. 15. Półmaraton Warszawski

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Salomon Sense Escape Nocturne. Jak zauroczyć się w biegach terenowych?

Uzyskanie recepty na to, by być szczęśliwą biegaczką wcale nie jest łatwe. Niekiedy jej skład jest nieoczywisty. Błoto, kałuże, zalegające liście, wystające korzenie, silny wiatr potęgujący odczucie chłodu, deszcz, zaś na drugim biegunie natura w najpiękniejszej jesiennej odsłonie – czy takie składowe mogą dawać radość? I dlaczego ten materiał dotyczy butów do biegania marki Salomon - Sense Escape Nocturne? (więcej…)