buty do biegania HOKA
15. PKO Poznań Półmaraton: podejmij wyzwanie BIEGIEM PO HOKĘ!

polecane

15. PKO Poznań Półmaraton: podejmij wyzwanie BIEGIEM PO HOKĘ!

Edward Królikowski
11 kwietnia, 2023
Aktualności

Już niebawem cały biegowy Poznań spotka się na starcie podczas 15. edycji Poznań Półmaraton. Jak co roku imprezie towarzyszą targi RUN EXPO, gdzie biegacze będą mogli odwiedzić strefę marki HOKA i podjąć kolejne wyzwanie. I to nie jedno!

buty do biegania HOKA

Poznański półmaraton to impreza, której nie można przegapić. 8500 zgłoszonych biegaczy stanie na starcie pod orężem popularyzacji i upowszechniania biegania jako najprostszej formy ruchu. Nadchodząca wiosenna edycja wydarzenia to świetna okazja do obrania nowych sportowych celów. Chcąc wspierać zawodników w wykręcaniu jeszcze lepszych czasów, marka HOKA przygotowała dwie akcje promocyjne.

Pobiegnij jeszcze szybciej, bo się opłaca! Akcja Biegiem po HOKĘ to sposób na zgarnięcie modelu Clifton 8 w naprawdę niskiej cenie. A jak niskiej? To zależy od Ciebie. Ta wersja znanego poduszkowca za 150 zł + Twój czas półmaratonu liczony w minutach – brzmi świetnie! Akcja ma na celu nie tylko zachęcić Cię, by pobiec jeszcze szybciej, ale też nagrodzić wysiłek włożony w bieg. Fair enough?

Zasady akcji są proste:
1. Odwiedź stoisko HOKA na Run Expo podczas Półmaratonu Poznańskiego i zarejestruj swój udział w wyzwaniu.
2. Przebiegnij w niedzielę 15. PKO Poznań Półmaraton.
3. W ciągu 3 dni od publikacji oficjalnych wyników wróć z informacją, że jesteś zainteresowany zakupem Cliftona 8. (Napisz na maila biegiempohoke@ravenco.eu)

HOKA Challenge

buty do biegania HOKA

Podobnie jak w zeszłym roku tak też tym razem będzie okazja, by podjąć wyzwanie HOKA Challenge – konkursie skierowanym dla tych szybkich i sprytnych. Wskocz na bieżnię i pokonaj jak najdłuższy dystans w czasie jednej minuty. Jednak żeby nie było zbyt łatwo, podczas biegu będziesz odpowiadał na pytania z wylosowanej kategorii. Każda prawidłowa odpowiedź to dodatkowe 20 m do Twojego dystansu! Codziennie wygrywa 1 zawodniczka w kategorii Kobieta i 1 zawodnik w kategorii Mężczyzna o najdłuższym pokonanym dystansie. Nagrodą będą wybrane buty HOKA z kolekcji asfaltowej, więc warto podnieść rzuconą rękawicę! Wyniki będzie można sprawdzić w social mediach HOKA: @HOKARunnersPoland.

Na miejscu będzie można również zapoznać się z najnowszą kolekcją obuwia i porozmawiać z profesjonalistami, którzy pomogą z doborem idealnej pary. Przyjdź – przetestuj, wypożycz lub kup jeden z modeli HOKA. Poczujesz różnicę od pierwszego kroku. Widzimy się w Poznaniu!

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Moving Comfort czyli staniki sportowe – końcowa ocena

Druga część testu staników sportowych firmy Moving Comfort. Skupimy się tutaj na recenzji stanika Rebound Racer oraz podsumowaniu całego testu, który dotyczył również modeli Urban X-Over i Uplift Crossback. Jak wypadły staniki sportowe w naszym teście i czy faktycznie są takie rewelacyjne? Odpowiedzi poniżej.  (więcej…)