14. PZU Półmaraton Warszawski: ostatni dzień niższej opłaty startowej
14. PZU Półmaraton Warszawski: ostatni dzień niższej opłaty startowej

polecane

14. PZU Półmaraton Warszawski: ostatni dzień niższej opłaty startowej

Kamil Nowak
28 lutego, 2019
Biegi

14. PZU Półmaraton Warszawski rozpocznie się już lada moment. Dzisiejszy dzień (28 luty) to ostatnia chwila na skorzystanie z niższej opłaty startowej przy zapisie na wydarzenie. Pojawienie się i wystartowanie w półmaratonie może zyskać również podwójne znaczenie – pasja połączona z akcją charytatywną! Zapisy do akcji #BiegamDobrze przedłużono o dodatkowy tydzień – do 7 marca.

14. PZU Półmaraton Warszawski

PZU Półmaraton Warszawski odbędzie się już 31 marca 2019 o godzinie 10:00. Na wydarzenie można zarejestrować się za pośrednictwem strony (do 30 marca) lub zrobić to osobiście w biurze zawodów w warszawskiej Hali COS Torwar, z zastrzeżeniem, że łączna pula numerów startowych dla osób rejestrujących się po 28 marca oraz dostępnych w biurze wynosi 200 sztuk. Tańszy pakiet startowy w cenie 100 zł (podstawowy, bez koszulek) będzie dostępny tylko do czwartku 28 lutego do końca dnia.

Podczas tegorocznego 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego po raz kolejny będzie można dołączyć do akcji #BiegamDobrze, która już od 4 lat towarzyszy największym imprezom biegowym Fundacji „Maraton Warszawski”. Zapisy do akcji przedłużono o tydzień – do 7 marca włącznie. Głęboko wierzymy w to, że w tym roku, wspólnymi siłami uda się przekroczyć granicę miliona złotych zebranych na cele charytatywne w trakcie jednej imprezy. Na miesiąc przed biegiem udało się już zgromadzić 600 000 złotych!

Do tej pory swój udział w akcji zadeklarowało ok. 1300 uczestników, którzy zadeklarowali wsparcie wybranej organizacji charytatywnej z listy: PAH, Fundacja „Dajemy Dzieciom Siłę”, Fundacja Rak’n’Roll, Fundacja Synapsis, Amnesty International, WWF Polska, Unicef, Fundacja Wcześniak czy Fundacja Spartanie Dzieciom.

Podejmij decyzję o starcie w jednym z największych biegów w Polsce i zapisz się już dziś!

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kupiłeś zegarek sportowy (z GPS). Jakie funkcje włączyć, a jakie wyłączyć?

Zegarek sportowy zaprowadził mój trening na znacznie wyższy level. Startowałem z najniższego możliwego poziomu, czyli „kanapowca” z nadwagą. Najpierw ćwiczyłem z telefonem i aplikacją, która mierzyła dystans i prędkość. Dopiero, gdy wybrałem swój pierwszy zegarek sportowy, nabrałem wiatru w żagle. Szybko zauważyłem, że profesjonalny sprzęt wiele ułatwia i daje możliwość stabilnego rozwoju formy. Jak wykorzystać potencjał zegarka sportowego? Jak zacząć z niego korzystać? Jakich funkcji używać, a które lepiej jest wyłączyć? (więcej…)