13. PKO Poznań Półmaraton odbędzie się 17 października!
13. PKO Poznań Półmaraton. Na starcie jest już ponad 3100 zawodników!

polecane

13. PKO Poznań Półmaraton. Na starcie jest już ponad 3100 zawodników!

Jerzy Stawiński
3 września, 2021
Aktualności

Chętnych nie brakuje. Lista startowa powiększa się z dnia na dzień. Zapowiada się niebywały 13. PKO Poznań Półmaraton. Czy można się jeszcze zapisać? Co już wiadomo o tegorocznym wielkim wydarzeniu biegowym?

13. PKO Poznań Półmaraton odbędzie się 17 października

Dwie formuły biegu! Wydarzenie wraca na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, co na pewno ucieszy biegaczy, ponieważ jest to wymarzone miejsce na start. Fizycznie na wspólnym dla 5 tysięcy biegaczy starcie będą mogły stanąć wyłącznie osoby zaszczepione pełną dawką szczepionki przeciwko koronawirusowi Sars-Cov-2, które dobrowolnie okażą organizatorowi oficjalny unijny certyfikat szczepienia. Brak okazania certyfikatu uniemożliwi wydanie odbioru pakietu startowego, tym samym uczestnictwo w 13. PKO Poznań Półmaratonie. W dniu 17 października Biuro Zawodów będzie nieczynne i nie będzie możliwości zapisu jak również odbioru pakietu startowego.

Dodatkowo, w dniach 11-17 października, odbędzie się bieg wirtualny, w którym uczestnik sam wybiera trasę i pokonuje ją indywidualnie, korzystając z przygotowanej aplikacji. Druga formuła dostępna jest zarówno dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych.

W obu przypadkach zawodnicy otrzymują pakiety startowe, a ich wyniki trafiają na oficjalną listę 13. PKO Poznań Półmaratonu.

Opłaty startowe za udział w 13. PKO Poznań Półmaratonie wersji tradycyjnej:

  • zgłoszenia do 20 września 2021r. – opłata 95 zł (online i osobiste),
  • zgłoszenia 21 września – 14 października 2021r. – opłata 120 zł (online i osobiste),
  • zgłoszenia w dniach 15 i 16 października 2021r. – opłata 150 zł (tylko osobiste w Biurze Zawodów na MTP).

Opłaty startowe za udział w półmaratonie w formule wirtualnej:

Z odbiorem osobistym w Biurze Zawodów: Pakiet startowy – 65 zł (rejestracja w aplikacji, medal odlewany, koszulka techniczna z brandem biegu, worek typu żeglarskiego z brandem biegu, numer startowy i dyplom do samodzielnego wydruku).

Odbiór pakietu za pośrednictwem przesyłki kurierskiej (na terenie Polski): Pakiet startowy – 77 zł (rejestracja w aplikacji, medal odlewany, koszulka techniczna z brandem biegu, worek typu żeglarskiego z brandem biegu, numer startowy i dyplom do samodzielnego wydruku).

Aktualnie trwają prace nad trasą. W tej chwili pewne jest tylko miejsce startu i mety. 

Źródło: oprac. na podstawie informacji prasowej; fot. Adam Ciereszko

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Asics GEL-Kayano 25 – mistrzowski komfort i stabilizacja – recenzja

Asics GEL-Kayano 25 są butami do biegania, które stały się synonimem maksymalnego komfortu, mistrzowskiej stabilizacji i najlepszych rozwiązań technologicznych Asics. Sprawdzamy powyższe testując najnowszą odsłonę legendarnego buta zaprojektowanego przez Toshikazu Kayano pod wpływem egzoszkieletu żuka. (więcej…)