trasa 13. PKO Poznań Półmaraton
Zrób życiówkę podczas 13. PKO Poznań Półmaratonu! [TRASA]

polecane

Zrób życiówkę podczas 13. PKO Poznań Półmaratonu! [TRASA]

Jerzy Stawiński
luty 3, 2020
Aktualności

13. PKO Poznań Półmaraton odbędzie się 5 kwietnia 2020 roku! Na bieg 21,097 km ulicami Poznania zdecydowało się już ponad 5,5 tysiąca zawodników. Znamy już trasę tegorocznej edycji biegu. Zaplanowano ją tak, by była płaska i z niewielką ilością zakrętów.

trasa 13. PKO Poznań Półmaraton

Trasa 13. PKO Poznań Półmaratonu będzie identyczna do tej z 2019 roku. Wśród startujących wówczas zawodników wywołała ona pozytywny odbiór, a co najważniejsze sprzyjała osiąganym przez zawodników życiówkom.

Zawodnicy biorący udział w 13. PKO Poznań Półmaraton 2020 wystartują z ulicy Grunwaldzkiej. Co ciekawe, to właśnie pierwsze aż 7 kilometrów trasy będzie wytyczone wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej. Następnie biegacze będą kierować się na 3-kilometrowy odcinek ulicą Hetmańską dobiegając do niej uprzednio przez ul. Jugosławiańską, Ściegiennego i Arciszewskiego. Przed wiaduktem na ul. Hetmańskiej biegacze zbiegną w dół kierując się do poznańskiego Dębca, z którego wbiegną na kolejną, długą, bo prawie 4-kilometrową prostą prowadzącą do centrum miasta. Ostatnie 3 km to bieg przez ścisłe centrum miasta ul. Solną, al. Niepodległości, mostem Uniwersyteckim, Rondem Kaponiera. Meta czeka na biegaczy na Placu Marka na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

PLAN JEST PROSTY!🧐Zobacz trasę 13. PKO Poznań Półmaratonu: https://bit.ly/2GyVO60💻ZAPISZ SIĘ: https://bit.ly/36xzcgZ👟Pozostaw swój ślad w Poznaniu, ⏱Zrób ŻYCIÓWKĘ!#Biegne13PPM #TrenujeDO13PPM #13PPM

Opublikowany przez Poznań Maraton Środa, 29 stycznia 2020

Limit zawodników na 13. PKO Poznań Półmaraton to 10500 uczestników. Już tylko do 20 lutego obowiązuje niższa opłata startowa, która aktualnie wynosi 95 złotych. Od 21 lutego wpisowe wzrośnie do 115 złotych, ale to nie koniec podwyżek. Zapisz się już dzisiaj, aby uniknąć dodatkowych wydatków.

Źródło: oprac. na podstawie https://halfmarathon.poznan.pl/zrob-zyciowke-w-poznaniu/; fot. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty Under Armour – UA HOVR Phantom 2 – szybkie i na krótkie trasy. TEST

Buty do biegania Under Armour UA HOVR Phantom 2 stanowią miłą odskocznię od modeli, które zawsze trafiały w moje ręce. Najczęściej miałem do czynienia z butami dla zawodników biegających długie dystanse po twardej nawierzchni oraz wykonujących wiele kilometrów w ciągu tygodnia treningowego. Dziś omawiane buty do biegania są trochę inne. W czym tkwi różnica? (więcej…)