12. PKO Poznań Półmaraton 2019 - wyjątkowy smak w pakiecie startowym
12. PKO Poznań Półmaraton 2019 – wyjątkowy smak w pakiecie startowym

polecane

12. PKO Poznań Półmaraton 2019 – wyjątkowy smak w pakiecie startowym

Kamil Nowak
19 lutego, 2019
Aktualności

Wyrazisty smak piwa tuż przed startem? Tak – to jest możliwe dzięki Browarowi Fortuna. W pakiecie 12. PKO Poznań Półmaratonu, każdy uczestnik otrzyma butelkę piwa Miłosław Bezalkoholwe IPA. O wyjątkowości tego trunku będzie się można przekonać już za trochę ponad 50 dni.

12. PKO Poznań Półmaraton 2019 - wyjątkowy smak w pakiecie

Dlaczego wybrano akurat to piwo? Wyjątkowość tego lokalnego trunku to kompozycja aż czterech odmian chmielu – Citra, Amarillo, Chinook i Lubelski, a dodatek herbaty Sencha Earl Grey dopełnia cytrusowo-żywiczny profil piwa. To doskonała propozycja dla lubiących napawać się smakiem piwa przed każdym wyzwaniem! Nawodnienie po wysiłku to podstawa, dlatego również na mecie na wszystkich finiszujących będzie czekała specjalna, chmielowa niespodzianka. Browar Fortuna przygotował dwie propozycje, które z pewnością ugaszą pragnienie i umilą świętowanie sukcesu. I tak w tym roku na mecie na wszystkich zawodników będzie czekał znany i lubiany duet piwny Miłosław Pilzner oraz Fortuna Czarne.

Lokalny, wielkopolski Browar Fortuna z Miłosławia to jeden z nielicznych browarów w Polsce, gdzie stosuje się tradycyjne, otwarte kadzie fermentacyjne. Piwo w otwartych kadziach jest fermentowane tak, jak chciała natura: bez zbędnego przyspieszania, tradycyjnie, z dbałością o smak piwa. Dzięki swobodnemu dostępowi do tlenu drożdże mają idealne warunki do rozwoju, co w efekcie daje niepowtarzalny, świeży smak i bogaty aromat prawdziwego piwa.

Aktualne wpisowe na półmaraton wynosi 90 zł i obowiązuje do końca lutego. Od 1 dnia marca opłata ta wzrośnie do 110 zł i będzie obowiązywać do 31 marca. Im bliżej 12. PKO Poznań Półmaraton, tym wartość ponownie wzrośnie i od 1 do 11 kwietnia wyniesie 130 zł. Zgłoszenia w dniach 12 i 13 kwietnia 2019 r. wyniosą chętnych 150 zł. Tak więc, nie ma powodu, aby przeciągać. Jeśli jest ktoś, kto chce wystartować w Poznaniu, warto aby zgłosił się wcześniej – będzie taniej.

Ważną informacją dla zawodników jest trasa, która została już zaprezentowana oraz najważniejsze informacje dotyczące tegorocznego wydarzenia.

Start 12. PKO Poznań Półmaratonu zaplanowano na 14 kwietnia na godz. 10.00.

Źródło: na podstawie: fot. archiwum Bieganie Uskrzydla

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

adidas Pulseboost HD. Najlepsze buty na miasto? – TEST

Miasto jako architektura, przestrzeń i ludzie potrafi zainspirować. Wciągnąć do swojego świata i przytrzymać na tyle długo, że stajemy się jego spójną częścią. Identycznie jest z najnowszymi butami adidas Pulseboost HD. Przyciągają do siebie sportowców poruszających się po betonowej dżungli i pozwalają im bezpiecznie trenować tak długo, jak tego potrzebują. Życie w mieście narzuca pewien pęd, ale utrzymamy się w nim posiadając te buty. Czym się wyróżniają? I dlaczego ten tekst było aż przyjemnie napisać? (więcej…)