DOZ Maraton Łódź 2020 trasa
10. DOZ Maraton Łódź wystartuje 19 kwietnia 2020! [ZAPISY]

polecane

10. DOZ Maraton Łódź wystartuje 19 kwietnia 2020! [ZAPISY]

Tomasz Wołoćko
9 grudnia, 2019
Aktualności

Jubileuszowy 10. DOZ Maraton Łódź odbędzie się 19 kwietnia 2020 roku. Przyszłoroczna edycja będzie genialną okazją, aby zawitać do Łodzi i przebiec jej ulicami dystans 42,195 km! Trasa została już zaprezentowana. Co jeszcze wiadomo? Jakie jest wpisowe?

Jubileuszowy 10. DOZ Maraton Łódź

Jubileuszowy 10. DOZ Maraton Łódź to okazja do dużej liczby niespodzianek! Dla tych, którzy jeszcze nie czują się na siłach, aby pokonać dystans 42,195 km, a 10 km to trochę za mało, przygotowano rywalizację w formie sztafety. Zawodnicy startujący w 2 osobowej drużynie Half&Half Maraton oprócz sklasyfikowania w sztafecie, mogą rywalizować o zwycięstwo indywidualne na dystansie półmaratonu.

Trasa 10. DOZ Maraton Łódź jest bardzo ciekawa. Tradycyjnie już meta będzie zlokalizowana w Atlas Arenie, gdzie finisz zawsze jest wspaniałym doświadczeniem.

Organizatorzy zapraszają na wspólne treningi, przygotowujące do kwietniowego biegu. Bezpłatne zajęcia DOZ Drużyny odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele, w Parku na Zdrowiu.

Wpisowe, które obowiązuje do 31 grudnia 2019 r. wynosi 89 złotych. Od 1 stycznia 2020 r. opłata startowa na maraton urośnie o 11 złotych (do 100 złotych za pakiet), ale to nie koniec podwyżek. Im bliżej imprezy, tym drożej. Warto więc już dziś zaplanować sobie kwietniową wizytę w Łodzi.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie organizatora biegów.

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródło: https://lodzmaraton.pl/; fot. Maraton Łódź

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Stopy biegacza bez kontuzji. Ortopeda przedstawia tajniki sztuki

Jak chronić stopy przed kontuzjami? Co może robić biegacz, aby wzmacniać i rozciągać mięśnie stóp? Dlaczego tak ważne staje się prawidłowe dobieranie butów do biegania? O wszystkich kwestiach związanych ze stopami biegacza opowie dr Mateusz Janik – ortopeda i traumatolog w Carolina Medical Center w Warszawie. (więcej…)