Suunto Spartan Ultra – zegarek dla multisportowych zawodników i podróżników

polecane

Suunto Spartan Ultra – zegarek dla multisportowych zawodników i podróżników

Kamil Nowak
14 czerwca, 2016
Aktualności

Suunto niezwykle rzadko prezentuje nowości w swojej ofercie, więc tym bardziej cieszy fakt, że w połowie tego roku firma poinformowała o nowej serii zegarków z GPS. Suunto Spartan Ultra to pełna nazwa nowej rodziny modeli zegarków dla multisportowych zawodników i podróżników. Co jeszcze znajdziemy na ich wyposażeniu?

Suunto Spartan Ultra

Długo oczekiwana kolejna generacja multisportowych zegarków marki Suunto będzie już wkrótce dostępna. Suunto Spartan Ultra to wysokiej jakości multisportowy zegarek GPS, przeznaczony dla sportowców i aktywnych podróżników. – Coraz częściej padają pytania o to, co zastąpi serię naszych zegarków Ambit3, od dłuższego już czasu obecną na rynku” – zauważa Sami Arhomaa, dyrektor działu Performance Business w firmie Suunto i dodaje: – Dlatego z wielką satysfakcją przedstawiam Suunto Spartan Ultra – systemowe rozwiązanie kolejnej generacji […]. Na system ten składają się zegarki Spartan Ultra, udoskonalony serwis Suunto Movescount oraz aplikacje mobilne na iPhone’a i Androida.

Zegarek Spartan Ultra jest produkowany ręcznie w Finlandii i cechuje się niezwykłą wytrzymałością w każdych warunkach – zapewnia wodoszczelność do głębokości 100 metrów, posiada też niezwykle trwały kolorowy ekran dotykowy, gwarantujący szeroki kąt widzenia i doskonałą widzialność w jasnym świetle słonecznym. Koperta zegarka, wykonana ze wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu, wyposażona jest w szkło szafirowe oraz pierścień (bezel) z tytanu Grade 5 lub ze stali nierdzewnej. Podczas multisportowych aktywności zegarek Suunto Spartan Ultra oferuje wszechstronne funkcje nawigacji, wskazania wysokościomierza barometrycznego wspomaganego funkcją FusedAlti, informacje dostarczane przez cyfrowy kompas, a także długi czas działania na bezkonkurencyjnie żywotnej baterii.

Kolekcja Suunto Spartan Ultra składa się z czterech modeli zegarków: Suunto Spartan All Black Titanium, Suunto Spartan Stealth Titanium, Suunto Spartan White i Suunto Spartan Black – każdy z nich dostępny jest z lub bez czujnika Suunto Smart, który służy do monitorowania tętna. Rekomendowana cena detaliczna Suunto Spartan Ultra Titanium wynosić będzie ok. 3.200 PLN, a za Suunto Spartan Ultra – ok. 2.750 PLN. Ceny zegarków z czujnikiem HR będą wyższe o ok. 200 PLN. Więcej szczegółowych informacji na temat Suunto Ultra Spartan podanych zostanie w lipcu 2016 roku. Zegarki będą dostępne w sprzedaży od sierpnia.

Informacja prasowa / opracowanie redakcyjne / więcej na stronie Suunto.com

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Suplementy ALLNUTRITION – recenzja

ALLNUTRITION to linia wysokiej jakości suplementów, które poza tym, że świetnie działają, to dodatkowo smakują przepysznie. W ofercie ALLNUTRITION odnajdziemy wiele produktów wspomagających trening biegacza. Czy spośród testowanych suplementów wszystkie nam smakowały? Czy faktycznie są skuteczne?  (więcej…)