MakeUp

bieganieuskrzydla.pl

Rudzki Półmaraton Industrialny 2017 czeka

Czerwiec 27, 2017

Do startu pozostały tylko, lub aż 32 dni. Jest to okres intensywnych przygotowań, by w biegu zmierzyć się głównie z samym sobą. Prócz sportowych wrażeń, na ten dzień przygotowano inne, równie atrakcyjne formy spędzenia czasu. Rudzki Półmaraton Industrialny 2017 czeka na wszystkich chętnych biegaczy. Zapiszesz się?

(więcej…)

III RAFAKO Półmaraton Racibórz zaprasza

Czerwiec 27, 2017

W niedzielę 27 sierpnia 2017 roku odbędzie się III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. W ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków, Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty i bieg charytatywny. Co jeszcze przygotowano na ten dzień?

(więcej…)

Deszczowy 3. Maraton Szczeciński Sanprobi

Czerwiec 26, 2017

3. Maraton Szczeciński Sanprobi przeszedł już do historii. Ku szczęściu startujących nie doskwierał upał, zawodnicy pobiegli za to w strugach deszczu. Jako pierwszy na metę wpadł Paweł Kosek, wśród Pań najlepsza była Ewa Huryń, która nie oddaje zwycięstwa od pierwszej edycji.

(więcej…)

Czas na 15. Atlantis Bieg Opolski

Czerwiec 26, 2017

W najbliższą sobotę w Opolu rozegra się kolejna, 15 już edycja Biegu Opolskiego. Jest to impreza organizowana od 2003 roku przez miłośników biegania dla jego miłośników. Zawody to aż 3 starty: na dystansie 10 km, 5 km i 5 km marszu Nordic Walking. Jakie jeszcze atrakcje będą czekać?

(więcej…)

Pobiegnij w Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2017 Run Challenge

Czerwiec 25, 2017

Nadmorska Łeba kojarzy się głównie z letnim wypoczynkiem, ale niesłusznie. Już na początku września odbędą się tam zawody z serii „Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2017 Run Challenge”. Jak będzie przebiegać formuła zawodów? Gdzie można się zapisać?

(więcej…)

V MosirGutwinRun 2017 już trwa!

Czerwiec 24, 2017

MosirGutwinRun to cykl zawodów, zwany także półmaratonem lub maratonem na raty. Coraz bardziej rozpoznawalny wśród biegaczy amatorów, jak również wśród osób zajmujących się tą dyscypliną sportu na poważnie, o czym świadczy powiększająca się z roku na rok frekwencja chętnych do udziału biegaczy.

(więcej…)

Aktywna Warszawa zaprasza na rozpoczęcie lata

Czerwiec 24, 2017

Od początku kalendarzowego lata warszawiacy będą mieli możliwość sportowo-imprezowego uczestnictwa w wielu rozrywkach. Atrakcje dla wszystkich chętnych przygotowało Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Co takiego zaplanowano?

(więcej…)

Sport i zwiedzanie w jednym czyli II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

Czerwiec 23, 2017

W sobotę 5 sierpnia 2017 o godzinie 16:00 ze Starego Rynku w Kamieniu Pomorskim już po raz drugi wystartują uczestnicy Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego. Organizatorzy imprezy – Urząd Miejski i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Stowarzyszenie Klub Biegacza Kamień Pomorski pragną w ten sposób zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu, jak i umożliwić biegaczom sprawdzenie sił i możliwości w rywalizacji sportowej.

(więcej…)

Ekstremalne rozpoczęcie wakacji? Tak! Runmageddon Ełk czeka!

Czerwiec 23, 2017

W najbliższy weekend na Mazurach, na wszystkich chętnych czekać będzie wiele atrakcji (23 – 25 czerwca 2017). W Ełku, na plaży miejskiej szykuje się nie tylko tradycyjne leżakowanie i lenistwo, ale także solidny sprawdzian fizycznych i psychicznych możliwości.

(więcej…)

18.Toyota Półmaraton Wałbrzych coraz bliżej

Czerwiec 23, 2017

Już 20 sierpnia 2017 w Wałbrzychu będzie miała start kolejna impreza biegowa na Dolnym Śląsku – 18.Toyota Półmaraton Wałbrzych. W tym roku zmianie uległa trasa biegu, bo będzie się składać z dwóch pętli po 10,5 km. Podwyższono także limit zgłoszeń do trzech tysięcy. Oprócz półmaratonu, będzie można wykazać się też w biegu na 10,5 km.

(więcej…)