Altra

bieganieuskrzydla.pl

Trening oparty na tętnie korzystnie wpływa na poprawę wyników

Październik 16, 2017

Jak trenować wykorzystując wartości tętna? W jakich strefach tętna warto ćwiczyć, aby osiągać zamierzone cele? Według badań firmy Polar, osoby uprawiające sport wciąż nie posiadają wystarczającej wiedzy, jak trenować w oparciu o tętno, aby osiągnąć własne cele treningowe.

(więcej…)

Szczęśliwy ale spóźniony 18. PKO Poznań Maraton

Październik 15, 2017

Zacięta i pasjonująca walka na 18. PKO Poznań Maratonie! Wśród mężczyzn po samotnym biegu i finiszu zwyciężył zawodnik z Ukrainy Iukhymchuk Mykola osiągając czas 02:14:30. Tuż za nim na podium stanęli Nduva Boniface Wambua (Kenia) z czasem 02:17:56 oraz Pramau Włodzisław (Białoruś) z wynikiem 02:19:46.

(więcej…)

Czołówki od Mactronic – VIZO i VIZO RC

Październik 15, 2017

Duża moc, wysoka odporność na pył oraz wilgoć i nawet 100 godzin pracy na baterii. Mactronic przedstawił nowe czołówki na jesienno-zimowe wyprawy. Co jeszcze mają do zaoferowania modele VIZO i VIZO RC?

(więcej…)

Spartan Sport Wrist HR Baro: codzienna wygoda z rozwiązaniami outdoorowymi

Październik 1, 2017

Spartan Sport Wrist HR Baro powiększa rodzinę zegarków Suunto Spartan. Sprzęt wyposażony w GPS, optyczny pomiar tętna i czujnik ciśnienia atmosferycznego, który pozwoli na precyzyjne odczyty wysokości. Zapowiedziana została również aktualizacja oprogramowania kolekcji Spartan. Szczegóły poniżej.

(więcej…)

Buty Altra Running są już dostępne w Polsce. Będziemy je testować!

Wrzesień 24, 2017

Ostatnio zrobiło się o nich głośno. Chodzi o buty do biegania Altra Running i fakt pojawienia się tej marki w Polsce. Firma Altra wyróżnia się na tle pozostałych producentów obuwia sportowego technologiami zastosowanymi w poszczególnych modelach.

(więcej…)

Bateria w Apple Watch Series 3. Zegarek działa przez cały dzień?

Wrzesień 20, 2017

Apple Watch Series 3 zapowiada się genialnie. I to słowo całkowicie pasuje do nowego produktu firmy Apple. Pisaliśmy już o samym zegarku i optycznym pomiarze tętna, czas na dokładne omówienie baterii Apple Watch Series 3. Jak długo działa nowy zegarek?

(więcej…)

Kunsztownie wykonany medal 18.PKO Poznań Maratonu

Wrzesień 17, 2017

Kunsztownie wykonany medal odbierze każdy, kto w regulaminowym czasie 6 godzin przekroczy linię mety 18.PKO Poznań Maratonu. Dlaczego ten medal będzie tak wyjątkowy?

(więcej…)

Apple Watch Series 3 – nadal smart zegarek, czy już coś więcej?

Wrzesień 17, 2017

Apple Watch Series 3 bez najmniejszego trudu śledzi wszystkie aktywności sportowe, monitoruje tętno, serwuje muzykę prosto z biblioteki iTunes, a także motywuje poprzez specjalnie przygotowane wskazówki. To już trzecia generacja zegarka amerykańskiego giganta. Czy Apple Watch Series 3 będzie hitem? Jaką funkcjonalność oferuje?

(więcej…)

Garmin Edge 1030 z GPS, funkcjami online i Strava

Wrzesień 15, 2017

Garmin Edge 1030 jest nowym licznikiem rowerowym GPS od amerykańskiego producenta. Garmin zaprezentował właśnie następcę popularnego modelu Edge 1000. Jakie funkcje otrzymamy po nabyciu tego sprzętu? Co ciekawego ukryto wewnątrz licznika Edge 1030?

(więcej…)

Garmin vivoactive 3: płatności Garmin Pay na nadgarstku

Wrzesień 15, 2017

Garmin vivoactive 3 poza typowymi funkcjami smart zegarka jak GPS, dotykowy wyświetlacz, obsługa powiadomień z telefonu czy chociażby śledzenie aktywności fizycznej w ciągu dnia i rejestrowanie treningów sportowych jest pierwszym urządzeniem firmy Garmin z płatnościami zbliżeniowymi. Jak to wygląda w praktyce? Jakie pozostałe funkcje posiada smartwatch vivoactive 3?

(więcej…)