bieganieuskrzydla.pl

Adidas prezentuje buty UltraBOOST X i ogłasza 2017 rokiem kobiet

Luty 15, 2017

Marka adidas zaprezentowała najnowsze buty UltraBOOST X. Premiera okazała się również świetną okazją do podkreślenia roli kobiet promujących zdrowy styl życia. Ambasadorki marki adidas takie, jak Karlie Kloss, Hannah Bronfman czy Candace Parker udowadniają, że sport powinien być elementem codziennego życia. Co jeszcze wydarzyło się podczas premiery produktów w Adidas Runners Warsaw?

(więcej…)

Magdalena Łączak: Moja droga do medali MŚ i ME Skyrunning

Luty 12, 2017

W trakcie 10. Katowickiego Przeglądu Filmów Górskich można będzie obejrzeć film, w którym główną bohaterką jest Magdalena Łączak – wybitna biegaczka górska, zajmująca pierwsze miejsca w ultramaratonach górskich. Jej specjalnością jest dystans 100 km. 

(więcej…)

ASICS fuzeX Rush – radość z biegania na nowo

Luty 11, 2017

Dzięki butom ASICS fuzeX Rush doświadczysz radości z biegania na nowo. Poczuj rytm miasta i bądź dynamiczny, jak jeszcze nigdy dotąd. Dzięki amortyzacji fuzeGEL, bezszwowej cholewce i nowoczesnemu designowi trening będzie jeszcze bardziej przyjemny. Poznaj obuwie ASICS fuzeX Rush. 

(więcej…)

10. PKO Poznań Półmaraton z koszulką techniczną marki 4F

Luty 1, 2017

Znakomita informacja dla biegaczy startujących w jubileuszowej edycji 10. PKO Poznań Półmaratonu. Sportowa marka 4F przygotowała specjalną koszulkę techniczną dla wszystkich biegaczy. Zobacz, jak wyglądała podczas oficjalnej prezentacji. 

(więcej…)

Korona Polskich Półmaratonów 2017

Luty 1, 2017

Korona Polskich Półmaratonów 2017 to coś wyjątkowego dla każdego biegacza. To nie tylko nagroda w postaci specjalnego medalu, ale pewnego rodzaju zaszczyt. Przecież nie każdy może powiedzieć, że należy do zdobywców Korony. Jakie półmaratony zaliczają się do edycji 2017? 

(więcej…)

ASICS Zero Distraction Bra – biustonosze sportowe

Styczeń 22, 2017

Biustonosze sportowe ASICS Zero Distraction Bra redukują wstrząsy towarzyszące uprawianiu sportu, są wytrzymałe, zapewniają doskonałe wsparcie piersi i zwiększoną funkcjonalność. ASICS wprowadza nową linię biustonoszy sportowych. Co zyskają kobiety uprawiające sport? 

(więcej…)

Garmin fenix 5 czy fenix 3 HR? Zobacz różnice

Styczeń 21, 2017

Garmin fenix 5 czy Garmin fenix 3 HR? Przygotowaliśmy dla Was materiał, w którym znajdują się informacje o różnicach pomiędzy najnowszym zegarkiem Garmin fenix 5, a nieco starszym fenix 3 HR. Tak więc, czym różnią się te modele? 

(więcej…)

Adidas Runners Warsaw – łączy biegaczy

Styczeń 12, 2017

Adidas Runners Warsaw – niezwykłe, edukacyjne i treningowe miejsce spotkań nie tylko dla biegaczy, ale przede wszystkim dla sympatyków marki adidas. Bezpłatne i otwarte w samym centrum Warszawy. Jak można dołączyć do Adidas Runners Warsaw i stać się członkiem wyjątkowej społeczności? 

(więcej…)

New Balance RunIQ – smartwatch dla biegaczy

Styczeń 10, 2017

New Balance RunIQ to zegarek sportowy, i jak twierdzi producent: został zaprojektowany przez biegaczy dla biegaczy. Co dokładnie oferuje New Balance RunIQ? Czy wprowadzi powiew świeżości na dość mocno obsadzonym rynku elektroniki biegowej? A może zegarek New Balance ma w sobie coś innowacyjnego? 

(więcej…)

Garmin fenix 5 – więcej, niż tylko zegarki sportowe

Styczeń 10, 2017

Garmin fenix 5 to oznaczenie najnowszej serii zegarków marki Garmin, które na pewno spodobają się sportowcom i poszukiwaczom przygód. Zarówno jedni, jak i drudzy będą zaskoczeni niektórymi cechami zegarków fenix 5. Co takiego wyjątkowego przygotował Garmin?

(więcej…)